Tag: 2349

Barcelona 5:1 Valladolid, notat e lojtarëve

29/10/2019

23:49 | 29 Tetor 2019 23:49 | 29 Tetor 2019 Barcelona ka arritur të shënojë fitore me rezultat 5-1 ndaj Real Valladolidit, duke u kthyer ... Read More

Higuain flet pas fitores: Treguam karakter

07/10/2019

23:49 | 6 Tetor 2019 23:49 | 6 Tetor 2019 Gonzalo Higuain lavdëroi Juventusin për “karakterin dhe vendosmërinë e tyre, sepse Interi ishte skuadra më ... Read More

Conte: E trazuam Barcelonën, merituam më shumë

03/10/2019

23:49 | 2 Tetor 2019 23:49 | 2 Tetor 2019 Antonio Conte ka deklaruar se Inter ka merituar më shumë nga përballja me Barcelonën në ... Read More

Joshua u drejtohet Wilder e Fury: Duhet të përballemi

29/09/2019

23:49 | 28 Shtator 2019 23:49 | 28 Shtator 2019 Anthony Joshua ka nisur një mesazh drejt dy rivalëve kryesorë, Deontay Wilder e Tyson Fury. ... Read More

‘The Best’, vjen reagimi i FIFA-s pas akuzave për dallavere

28/09/2019

23:49 | 27 Shtator 2019 23:49 | 27 Shtator 2019 FIFA ka kërcënuar se do të hetojë dhe zbatojë sanksione nëse gjen ndonjë shkelje në ... Read More

Simeone tallet me Real Madridin

06/08/2019

23:49 | 5 Gusht 2019 23:49 | 5 Gusht 2019 Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, ka dhënë së fundmi disa komente lidhur me skuadrat ... Read More

‘Liridoni’ sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

29/07/2019

23:49 | 28 Korrik 2019 23:49 | 28 Korrik 2019 Aktori i njohur Muhamed Arifi sot ka festuar ditëlindjen. Aktori shumë i pëlqyer për publikun ... Read More

Skriniar: Gjithmonë kam dashur të qëndrojë tek Inter

12/07/2019

23:49 | 11 Korrik 2019 23:49 | 11 Korrik 2019 Qendër mbrojtësi i Inter, Milan Skriniar ka ritheksuar dëshirën e tij për të vazhduar me ... Read More

Kroos: Largimi i CR7 nga Reali i kënaqi të gjithë

27/06/2019

23:49 | 26 Qershor 2019 23:49 | 26 Qershor 2019 Ndonëse është bërë gati një vit nga largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid, transferimi ... Read More

Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe, publikojnë këngën ‘Adrenalinë’

26/06/2019

23:49 | 25 Qershor 2019 23:49 | 25 Qershor 2019 Genc Prelvukaj e ka publikuar bashkëpunimin me Aurela Gaçen. Genc Prelvukaj dhe Aurela Gaçe i ... Read More

Intervista e Majlinda Kelmendi pas triumfit në Lojërat Evropiane Minsk 2019 – Ja kujt ia dedikon medaljen

23/06/2019

23:49 | 22 Qershor 2019 23:49 | 22 Qershor 2019 Majlinda Kelmendi ka bërë historinë me triumfin e saj sot në Minsk të Bjellorusisë, duke ... Read More

Abrashi: Tani çdo ndeshje e kemi si finale

12/06/2019

23:49 | 11 Qershor 2019 23:49 | 11 Qershor 2019 Mesfushori i Kombëtares, Amir Abrashi, foli për “Supersport” pas fitores me Moldavinë. Abrashi ka thënë ... Read More