Tag: 2355

Adelina Berisha me pozë atraktive e veshur me fustan të shkurtër

03/01/2020

23:55 | 2 Janar 2020 Foto: Instagram 23:55 | 2 Janar 2020 Adelina Berisha erdhi shumë e ‘nxehtë’ në fotografinë e fundit. Adelina Berisha e ... Read More

Shtëpia e Kylie Jenner në ‘kaos’ nga dhuratat për Krishtlindje

27/12/2019

23:55 | 26 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 23:55 | 26 Dhjetor 2019 Kylie Jenner ka pranuar dhurata të shumta për Krishtlindje. Kylie Jenner ka ndarë ... Read More

PSG dhe Juventus përgatiten për shkëmbimin e madh në janar

14/12/2019

23:55 | 13 Dhjetor 2019 23:55 | 13 Dhjetor 2019 Merkatoja e janarit mund t’i gjejë në bashkëpunim skuadrën e PSG dhe atë të Juventus. ... Read More

Kjo është pika e dobët e Butrint Imerit 

12/12/2019

23:55 | 11 Dhjetor 2019 23:55 | 11 Dhjetor 2019 Butrint Imeri ka treguar se cila është pika e tij e dobët. Butrint Imeri është ... Read More

Përfitimet e majme të Joshuas dhe Ruizit nga meçi

08/12/2019

23:55 | 7 Dhjetor 2019 23:55 | 7 Dhjetor 2019 Anthony Joshua dhe Andy Ruiz kanë përfituar shumë të majme parash pas revanshit të zhvilluar ... Read More

Aktorja turke, shtatzënë për herë të parë

05/12/2019

23:55 | 4 Dhjetor 2019 23:55 | 4 Dhjetor 2019 Aktorja e njohur pritet të bëhet shumë shpejtë nënë. Feride Çetin, është në pritje të ... Read More

Lizzo kryeson çmimet “Grammy” me 8 kandidatura

21/11/2019

23:55 | 20 Nentor 2019 23:55 | 20 Nentor 2019 Këngëtarja ka arritur suksesin e radhës. Këngëtarja amerikane Lizzo doli në krye me tetë kandidatura ... Read More

Modelja e famshme pozon me fustan tejet të shkurtër, gati sa nuk zbuloi gjithçka

20/11/2019

23:55 | 19 Nentor 2019 23:55 | 19 Nentor 2019 Modelja nuk po i lë vend imagjinatës. Modelja e famshme, Demi Rose, ka pozuar sërish ... Read More

Pirlo zbulon një detaj interesant nga karriera e tij – ishte afër transferimit tek Roma

02/11/2019

23:55 | 1 Nentor 2019 23:55 | 1 Nentor 2019 Legjenda italiane e futbollit, Andrea Pirlo, ka zbuluar një detaj shumë interesant nga karriera e ... Read More

Vera Ora ripublikon një foto nga e kaluara, e lumtur krah Ritës

30/10/2019

23:55 | 29 Tetor 2019 23:55 | 29 Tetor 2019 Vera Ora është kthyer sërish në kohë. Rita Ora që nga fillimet e para të ... Read More

Konfirmon skuadra e Juventus: Pjanic nuk është i lënduar

29/10/2019

23:55 | 28 Tetor 2019 23:55 | 28 Tetor 2019 Juventus ka dhënë të rejat e fundit lidhur me gjendjen e Miralem Pjanic. ‘Zonja e ... Read More

Pioli pas barazimit me Lecce: Milan mund të mësojë nga kjo

21/10/2019

23:55 | 20 Tetor 2019 23:55 | 20 Tetor 2019 Stefano Pioli beson se Milan mund të mësojë shumë nga barazimi 2:2 kundër Lecce. Milan ... Read More