Tag: 2355

Aktorja e njohur shqiptare, në pritje të fëmijës së parë?

21/08/2019

23:55 | 20 Gusht 2019 23:55 | 20 Gusht 2019 Aktorja e njohur ka lënë të kuptohet se është shtatzënë. Esmeralda Metkaj, aktorja e njohur ... Read More

Balotelli afër marrëveshjes me skuadrën e re, e presin fitime të majme

11/08/2019

23:55 | 10 Gusht 2019 23:55 | 10 Gusht 2019 Ylli italian i futbollit, Mario Balotelli, është shumë afër që të bëhet me skuadër të ... Read More

Azemi optimist: Në shtëpi mund të mposhtim çdo kundërshtar

24/07/2019

23:55 | 23 Korrik 2019 23:55 | 23 Korrik 2019 Basketbollistët e Kosovës pas dy miqësoreve me Sllovakinë në udhëtim, janë stërvitur në Prishtinë. Lojtarët ... Read More

Atletico preferon James para Eriksen

23/07/2019

23:55 | 22 Korrik 2019 23:55 | 22 Korrik 2019 Skuadra e Atletico Madrid është e vendosur që të transferojë një lojtar të mesfushës, saktësisht, ... Read More

Dhurata Dora arrin shifrën jubilare me ‘Zemër’

22/07/2019

23:55 | 21 Korrik 2019 23:55 | 21 Korrik 2019 Dueti me Soolking padyshim është hiti i kësaj vere. Dhurata Dora është një nga këngëtaret ... Read More

Sportistët e Kosovës dhe Shqipërisë bëhen bashkë në Azerbajxhan, bëjnë ‘shqiponjën’

22/07/2019

23:55 | 21 Korrik 2019 23:55 | 21 Korrik 2019 Në Baku të Azerbajxhanit është duke u mbajtur Festivali Olimpik Evropian për të Rinj. Në ... Read More

Fury pajtohet për të kompletuar trilogjinë me Chisora

19/07/2019

23:55 | 18 Korrik 2019 23:55 | 18 Korrik 2019 Tyson Fury dhe Dereck Chisora duket se janë pajtuar për të kompletuar trilogjinë. Chisora ka ... Read More

Alban Mehmeti ka për të thënë diçka për Medën dhe Labin 

17/07/2019

23:55 | 16 Korrik 2019 23:55 | 16 Korrik 2019 Alban Mehmeti ka folur për Medën dhe Labin. Këngëtari Alban Mehmeti ishte mysafiri i radhës ... Read More

ZYRTARE: Everton transferon yllin e Man Cityt

16/07/2019

23:55 | 15 Korrik 2019 23:55 | 15 Korrik 2019 Everton ka konfirmuar nënshkrimin e mesfushorit të Manchester City Fabian Delph, për shumën që besohet ... Read More

ZYRTARE: Roma transferon portierin Pau Lopez

11/07/2019

23:55 | 10 Korrik 2019 23:55 | 10 Korrik 2019 Roma edhe zyrtarisht ka transferuar portierin Pau Lopez nga Real Betis, për 23.5 milionë euro ... Read More

Gjithçka e kryer, James kalon te kjo skuadër

09/07/2019

23:55 | 8 Korrik 2019 23:55 | 8 Korrik 2019 Gara për nënshkrimin e James Rodriguez është drejt fundit, sipas Sky Sports. Napoli mbetet i ... Read More

Brazili triumfon në Kupën e Amerikës pas 12 viteve

08/07/2019

23:55 | 7 Korrik 2019 23:55 | 7 Korrik 2019 Brazili është shpallur kampion i Kupës së Amerikës Jugore për herë të nëntë në histori. ... Read More