Tag: 2356

Shenja pozitive për Serie A – shikueshmëria në rritje

05/01/2020

23:56 | 4 Janar 2020 23:56 | 4 Janar 2020 Serie A po përmirësohet dita-ditës dhe një gjë e tillë po vërehet edhe nga tribunat. ... Read More

Iggy Azalea tregon format e përkryera në rroba-banje

21/12/2019

23:56 | 20 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 23:56 | 20 Dhjetor 2019 Iggy Azalea ka ndarë me ndjekësit një foto joshëse. Iggy Azalea po shijon ... Read More

Fansi bëri veprimin e papritur për t’ia shprehur dashurinë, Kiara Tito: Nuk do të toleroj…

20/12/2019

23:56 | 19 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 23:56 | 19 Dhjetor 2019 Një fans i Kiara Titos ka befasuar me veprimin. Moderatorja Kiara Tito është ... Read More

Rezultatet e dobëta – Man City identifikon pasuesin e Guardiolas

15/12/2019

23:56 | 14 Dhjetor 2019 23:56 | 14 Dhjetor 2019 Manchester City duket se ka filluar të mendojë për njeriun e ardhshëm në stolin e ... Read More

Të gjitha skuadrat e kualifikuara nga nata e sotme në Ligën e Kampionëve

11/12/2019

23:56 | 10 Dhjetor 2019 23:56 | 10 Dhjetor 2019 Kanë përfunduar ndeshjet e fazës së grupeve E, F, G, dhe H në Ligën e ... Read More

Të gjitha skuadra e kualifikuara nga nata e sotme në Ligën e Kampionëve

11/12/2019

23:56 | 10 Dhjetor 2019 23:56 | 10 Dhjetor 2019 Kanë përfunduar ndeshjet e fazës së grupeve E, F, G, dhe H në Ligën e ... Read More

Shpat Kasapi paralajmëron këngën e re

06/12/2019

23:56 | 5 Dhjetor 2019 Foto: Instagram 23:56 | 5 Dhjetor 2019 Shpat Kasapi po vjen me projekt të ri muzikor. Këngëtari Shpat Kasapi përmes ... Read More

Angela Martini strehon një familje pas tërmeteve

28/11/2019

23:56 | 27 Nentor 2019 23:56 | 27 Nentor 2019 Angela Martini ka njoftuar se e ka strehuar një familje. Modelja e njohur shqiptare, Angela ... Read More

Ky është reagimi i foshnjës kur dëgjon Ronela Hajatin

25/11/2019

23:56 | 24 Nentor 2019 23:56 | 24 Nentor 2019 Zëri i Ronelës ndryshon dispononim e foshnjës. Ronela Hajati ka publikuar një video shumë të ... Read More

Gara për MVP: Këta janë pesë lojtarët që udhëheqin garën – prinë Antetokounmpo

23/11/2019

23:56 | 22 Nentor 2019 23:56 | 22 Nentor 2019 Gara për çmimin e MVP do të jetë jashtëzakonisht interesante këtë sezon në NBA. Giannis ... Read More

Gashi i dhënë pas tatuazheve, bën edhe një tjetër

22/11/2019

23:56 | 21 Nentor 2019 Foto: Instagram 23:56 | 21 Nentor 2019 Gashi ka bërë edhe një tatuazh të ri në dorë. Numëron disa të ... Read More

Rita Orës i mungon vera, publikon foton ku u shfaq joshëse në bikini 

06/11/2019

23:56 | 5 Nentor 2019 Foto: Instagram 23:56 | 5 Nentor 2019 Rita Ora e ka publikuar një foto nga vera që lam pas. Këngëtarja ... Read More