Tag: 2359

Kylie Jenner tregon si e trajtojnë motrat e saj pasi mori statusin ‘miliardere’

07/09/2019

23:59 | 6 Shtator 2019 23:59 | 6 Shtator 2019 Ajo vitin e kaluar mori epitetin e miliarderes më të re në botë. Kylie Jenner ... Read More

Dardan Berisha u bën thirrje tifozëve: Kosovës i duhet përkrahja për t’u kualifikuar

17/07/2019

23:59 | 16 Korrik 2019 23:59 | 16 Korrik 2019 Kosova po vazhdon stërvitjet dy herë në ditë për të përgatitur sa më mirë para ... Read More

Gold AG uron Milot Rashicën me këtë foto

29/06/2019

23:59 | 28 Qershor 2019 23:59 | 28 Qershor 2019 Milot Rashica sot feston ditëlindjen. Me rastin e ditëlindjes, futbollisti Milot Rashica ka pranuar shumë ... Read More

Elita Rudi tregon nëse ajo dhe Gjiko kanë plane për fëmijën e dytë

19/06/2019

23:59 | 18 Qershor 2019 23:59 | 18 Qershor 2019 Elita Rudi ka dhënë më në fund përgjigje. Moderatorja Elita Rudi së fundmi është bërë ... Read More

Këngëtarja shqiptare shpërblehet me dy çmime në “Super Music Awards”

14/06/2019

23:59 | 13 Qershor 2019 23:59 | 13 Qershor 2019 Sukseset e artisteve shqiptare jashtë trojeve shqiptare çdo ditë rriten. Eleni Foureira është një tjetër ... Read More

Noizy ‘sulmon’ keq Olti Currin: Rob i dështum nga jeta

13/06/2019

23:59 | 06/12/2019 Noizy e ka sulmuar publikisht Olti Currin. Një fotografi që Olti Curri e publikoi së fundmi, e nxiti reperin Noizy që të ... Read More

Merr fund gjithçka, ja veprimi që bëri Irina pas ndarjes nga Bradley

08/06/2019

23:59 | 7 Qershor 2019 23:59 | 7 Qershor 2019 Irina Shayk largon unazën e fejesës pas raportimeve për ndarje nga Bradley Cooper pas katër ... Read More

Mozzik do t’ua rrëmbej zemrën me këtë foto të vajzës

06/06/2019

23:59 | 5 Qershor 2019 23:59 | 5 Qershor 2019 Para pak minutash Mozzik e ka publikuar një foto të vajzës së tij. Reperi Mozzik ... Read More

Mozzik do t’ua rrëmbejë zemrat me këtë foto të vajzës

06/06/2019

23:59 | 5 Qershor 2019 23:59 | 5 Qershor 2019 Para pak minutash Mozzik e ka publikuar një foto të vajzës së tij. Reperi Mozzik ... Read More

Zaimina Vasjari: Zoti ua pranoftë agjërimin e këtij muaji të begatë

05/06/2019

23:59 | 4 Qershor 2019 23:59 | 4 Qershor 2019 Zaimina Vasjari i ka uruar besimtarët e fesë islame për Bajram. Këngëtarja Zaimina Vasjari, ashtu ... Read More

Fero publikon foto me Arbenitën nga dhoma e gjumit

28/05/2019

23:59 | 27 Maj 2019 23:59 | 27 Maj 2019 Fero dhe Arbenita provokojnë me foton e fundit. Fero dhe Arbenita Ismajli po vazhdojnë të ... Read More

Dua Lipa shfaq këmbët në fustanin e shkurtër në ndejën pas eventit “amfAR”

25/05/2019

23:59 | 24 Maj 2019 23:59 | 24 Maj 2019 Dua Lipa shkëlqeu në fustan të kuq dhe bizhuteri me diamante derisa mori pjesë në ... Read More