Tag: 2Ton

2Ton publikon këngën “TMV”

26/04/2019

2Ton, ashtu siç e kishe paralajmëruar, publikoi këngën e re. 2Ton sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “TMV”, këngë kjo ... Read More

Mësohet data e publikimit të projektit të ri nga 2Ton

25/04/2019

2Ton ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re. 2Ton përmes rrjetit social Instagram, ka njoftuar fansat e tij rreth datës së publikimit të ... Read More

2Ton dhe Don Phenom publikojnë këngën “Ciao”

05/04/2019

2Ton dhe Don Phenom sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri. 2Ton dhe reperi Don Phenom sollën këngën e re me titull “Ciao”, të ... Read More

2Ton bashkëpunon me këtë emër të njohur për këngën e re

03/04/2019

Reperi ferizajas, 2Ton ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E në këtë projekt 2Ton ka bashkëpunuar me reperin nga Shqipëria, Don Phenom, shkruan lajmi.net. “Ciao ... Read More

2Ton konfirmon, do të publikojë album

01/03/2019

Hip hop ylli nga Ferizaji, 2Ton, ka konfirmuar se po mendon të lansojë album. Është një postim në rrjetin social Instagram që ka zbuluar projektin ... Read More

Publikohet “Faj” nga 2Ton dhe pritet mirë nga publiku

31/01/2019

Reperi 2Ton ka publikuar projektin më të ri të tij. “Faj” titullohet kënga më e re nga 2Ton. Teksti është realizuar nga vet reperi, ashtu ... Read More

2Ton publikon një fragment nga klipi i ri

28/01/2019

Reperi 2Ton ka bërë të ditur se së shpejti do të vijë me projekt të ri muzikor. Kënga e re do të shoqërohet me videoklip, ... Read More