Tag: 34vjeçar

Policia arreston një person iu gjenden në makinë 46 kg drogë dhe 20 mijë euro

03/05/2019

Një shtetas 34-vjeçar nga Korça ka përfunduar në pranga, pas një ndjekjeje policore që konkludoi me sekuestrimin e 46 kg kanabis, një sasie prej 20 ... Read More

Goditje me dru e prerje me thikë, shqiptari maltreton gruan se nuk zbatonte Kanunin

17/04/2019

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar në Itali, pasi akuzohet për dhunë ndaj gruas. Sipas mediave italiane, 34-vjeçari me inicialet J.S., keqtrajtonte gruan e tij 26-vjeçare, ... Read More

Shtetasi maqedonas arrestohet në Shqipëri, kërkohet në Gjermani për mashtrim

09/04/2019

Alsat 2019-04-09T10:00:46+02:00 Policia e Dibrës ka arrestuar një 34-vjeçar nga Maqedonia e Veriut, pasi akuzohet në Gjermani për vjedhje dhe mashtrim kompjuterik. “Nga Specialistët për ... Read More