Tag: “3shat”

3-shat: Bërrylat dhe fitimet nga muzika, ja çfarë bëjmë tjetër treshe

01/08/2020

3-shat janë grupi i ri muzikor që dita ditës po rriten profesionalisht. Tre djemtë vijnë në këtë rrëfim për të zbuluar më shumë rreth hapave ... Read More

Shifra marramendëse, ja sa paguhet Robert Berisha për një koncert

19/02/2020

Këngëtari i njohur, Robert Berisha i ftuar së fundmi në emisonin “3shat”, rrëfeu më shumë rreth jetës së tij private por edhe atë profesionale. Ndër ... Read More

Video/ “T´i theva dhëmbët”, Romeo Veshaj sherr në lokal me gazetarin

30/01/2020

Aktori i njohur i humorit por edhe moderator i emisionit “3shat”, Romeo Veshaj shfaqet në një video të publikuar nga `Ora Neës´duke kërcënuar gazetarin, ku ... Read More