Tag: 5

Elton llirjani bën deklaratën e fortë: Në Parlament janë 25 deputet gay

20/05/2020

Elton llirjani ka bërë deklaratën e fortë ditën e sotme në emisionin “Ftesë në 5”. Sipas biznesmenit janë 25 deputet gay në Parlament. “Janë 25 ... Read More

Klajda Gjosha rrëfen talentin e zbuluar gjatë karantinës (dhe nuk është gatimi)

01/05/2020

Ish-ministrja Klajda Gjosha, ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Në studio ajo foli se si po e kalon këtë periudhë izolimi. ... Read More

Humbi të atin, rrëfimi prekës i moderatores Sako: Nuk e kam parë kurrë veten më keq

11/04/2020

Moderatorja Hygerta Sako e ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’ rrëfeu periudhën e vështirë që kaloi pasi humbi të atin, i cili u nda nga ... Read More

 “E kishte bërë të gjithë planin”/ Era Rusi rrëfen si i propozuan për martesë

02/04/2020

Era Rusi e ftuar në ‘Ftesë në 5” në një lidhje Skype ka zbuluar se si një i panjohur i shkruante duke i kërkuar të ... Read More

“Shoqja doli me Koronavirus”, modelja shqiptare rrëfen si i shpëtoi virusit

25/02/2020

Pasditen e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare Keisi Muça e cila jeton prej kohësh në Seul. Modelja rrëfeu në ... Read More

Pas operacionit të hundës, Aulona Musta zbulon ndërhyrjen e radhës

22/02/2020

Moderatorja  e njohur Aulona Musta, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për ndërhyrjet estetike. Pak ditë më parë ajo bëri një ndërhyrje ... Read More

Aktorja rrëfen tmerrin e tërmetit: Kisha vetëm tre muaj që e kisha blerë shtëpinë, i lutesha Zotit të vdisja, por mos të ndjeja gjë

19/02/2020

Aktorja e njohur Keti Bashhysa e ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ka treguar përjetimet e tërmetit shkatërrues të  26 nëntorit. Artisja rrëfeu se kishte ... Read More

“Femrat dembele, më ngren nervin në stratosferë”, Bieta i kthehet Roza Latit: Ça ke ti je xheloze?

18/02/2020

Moderatorja Roza Lati e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në 5”, zbuloi më tepër nga jeta e saj private dhe ndau dhe opinion ... Read More

“Jetën private e kam mbajtur shumë për vete”, habit ish-missi: Jam e martuar, kam 2 fëmijë

16/02/2020

Ish-missi, Silvana Bushati e ftuar në “Ftesë në 5”, ka zbuluar një të fshehtë nga jeta e saj private. Silavana ka treguar se është shfaqur ... Read More

Këngëtarja e njohur shqiptare e thotë troç: Blej rroba të përdorura

28/01/2020

Këngëtarja Flaka Krelani e ftuar në “Ftesë në 5”, tregoi për bashkëpunimin e saj të fundit si dhe zbuloi disa fakte që nuk i dinim ... Read More

Momirovski: Bojkoti i zgjedhjeve nuk shkon në favor të asnjë partie

05/03/2019

5 Mars 2019 / 23:20 Gazetari dhe opinonisti Goran Momirovski, i ftuar në emisionin “Programi 200” në Alsat, tha se bojkoti i zgjedhjeve presidenciale nuk ... Read More

Presidencialet, Ademi: BDI-ja do të ketë dy vështirësi të mëdha në këto zgjedhje

05/03/2019

5 Mars 2019 / 22:36 Sipas ekonomistit dhe analistit Visar Ademi, i ftuar në emisionin “Programi 200”, BDI-ja do të ketë dy vështirësi të mëdha ... Read More