Tag: Abazi

Almeda Abazi e merr djalin me vete edhe në këtë vend

17/06/2019

15:47 | 17 Qershor 2019 15:47 | 17 Qershor 2019 Almeda Abazi nuk mund të rri asnjë moment pa djalin. Më 5 maj, Almeda Abazi ... Read More

Hoxhë Abazi tregon se kujt i lejohet të agjërojë dhe çfarë e prish agjërimin (Video)

11/05/2019

Imami i Xhamisë te ‘4 Llullat’ në Prishtinë, Husamedin Abazi, duke folur për veçorit e muajit të shenjtë të Ramazanit, ka thënë se agjërimi në ... Read More

Lëvizja Vetëvendosje në Shqipëri regjistrohet si organizatë jo fitimprurëse

23/04/2019

Boiken Abazi,  drejtor Ekzekutiv i Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, ka bërë të ditur se Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë javën e kaluar ka ... Read More

Almeda Abazi është penduar për këtë ndërhyrje estetike që e ka bërë

22/04/2019

Almeda Abazi e pranon se është penduar për ndërhyrjen estretike që e ka bërë. Almeda Abazi njihet si një femër natyrale dhe që nuk grimohet ... Read More

Almeda Abazi bën palestër edhe në muajt e fundit të shtatzënisë

13/04/2019

15:40 | 04/13/2019 Aktorja, prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Almeda Abazi është në pritje të ëmbël. Bukuroshja shqiptare pritet të bëhet nënë edhe pak ditë e ... Read More

Almeda dhe Tolga sjellin portretin më të bukur familjar

09/04/2019

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman kanë publikuar një imazh të këndshëm si çift. Almeda Abazi po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, ndërsa nuk i ... Read More

Almeda Abazi në prag të lindjes, nuri i shtatënisë e ka zbukuruar akoma

07/04/2019

Almeda Abazi po shijon muajin e fundit të shtatzënisë. Modelja Almeda Abazi, bashkëshortja e aktorit turk, Tolgahan Sayisman është në muajin e fundit të shtatzënisë, ... Read More

Në prag të lindjes, Almeda sjell foton me dhuratat e para për djalin

06/04/2019

Almeda Abazi po shijon ditët e fundit të shtatzënisë. Almeda Abazi kohë pas kohe nuk kursen fotografitë me barkun e rrumbullakosur, shkruan lajmi.net. Këtë gjë ... Read More

Almeda Abazi: Nuk do të bëjë “baby shower”, djalit nuk do t’i hap as llogari në rrjetet sociale

14/03/2019

Almeda Abazi dhe bashkëshorti saj, Tolgahan Sayışman ishte mysafire e një program televiziv në shtetin turk.  Më 13 shkurt të vitit 2017, Almeda Abazi, e ... Read More

Abazi: Nuk jam pjesë e masonerisë, por nuk duhet të konsiderohen grup i rrezikshëm – ka edhe në Kosovë

10/03/2019

Njohësi i çështjeve politike dhe bartësi i shumë pozitave në institucione ndërkombëtare, Haki Abazi në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini ka rrëfyer ... Read More

Haki Abazi i gatshëm të bëhet pjesë e politikës, preferenca ka për Vetëvendosjen dhe LDK-në (Video)

09/03/2019

Njohësi i çështjeve politike dhe bartësi i shumë pozitave në institucione ndërkombëtare, Haki Abazi në emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini ka folur ... Read More

Abazi: Mitrovicën në veri francezët e lejuan të bëhet çerdhe krimi, në jug e menaxhoi Sami Lushtaku me shuplaka (Video)

06/03/2019

Analisti Haki Abazi ka thënë se Mitrovica është manipuluar nga klasa politike, që nga kthimi i popullatës në këtë komunë. Abazi, në “Debat Plus” me ... Read More