Tag: Adebayor

Ish lojtari i Real Madrid tregon se si Mourinho kishte sulmuar Ronaldon

25/04/2019

Ish ylli i Real Madrid, Emmanuel Adebayor, ka zbuluar një detaj interesant rreth Jose Mourinho dhe Cristiano Ronaldo. Ishte viti 2011 kur skuadra më e ... Read More

Adebayor më në fund ka treguar pse festoi aq shumë për golin ndaj Arsenal

25/04/2019

Ish sulmuesi i skuadrave si Arsenal, Manchester City e Real Madrid, Emmanuel Adebayor, ka zbuluar më në fund një detaj interesant. Në sezonin kur kishte ... Read More