Tag: Ademi

Melinda vjen me një pozë atraktive e ulur mbi bilardo

24/02/2020

Duke qenë se veçohet për dukjen e saj, Melinda Ademi tërheq interesimin e faqeve rozë përmes fotografive që i shpërndan në rrjetet sociale. Së fundmi, ... Read More

Infantino i shqetësuar me situatën e krijuar në FFK

07/12/2019

13:48 | 12/07/2019 Presidenti Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri gjatë qëndrimit në Varshavë janë takuar me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. Temë kryesore e ... Read More

Edhe një portier shumë i talentuar i bashkohet Kosovës

26/08/2019

17:27 | 08/26/2019 Presidenti Agim Ademi, sot, ka zhvilluar një takim me portierin e klubit zviceran, Schaffhausen, Amir Saipi dhe me familjarët e tij. Gjatë ... Read More

Vedat Ademi po vjen me këngë të re

08/05/2019

12:12 | 05/08/2019 Vedat Ademi ka njoftuar fansat që së shpejti publikon projektin e tij të ri. Vedat Ademi përmes rrjetit social Instagram bëri të ... Read More

Urimi i presidentit Agim Ademi për 3-vjetorin e anëtarësimit në UEFA

03/05/2019

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, ka uruar për tre vjetorin e pranimit të Kosovës në UEFA. Kosova sot feston tre vjetorin ... Read More

Capital T po vjen në bashkëpunim me hip-hop artistin e huaj?

23/04/2019

Një foto e publikuar në Instagram ka treguar shumë. Reperi i njohur kosovar, Trim Ademi, i njohur ndryshe për publikun si Capital T nuk e ... Read More

Kreu i FFK-së uron për Ligën e Veteranëve

09/04/2019

Presidenti i FFK-së Agim Ademi, ka uruar fillimin e garave për veteranët e futbollit të Kosovës. Në këtë ditë të shënuar, kreu i FFK ka ... Read More

Ademi në Vatikan është takuar me monsinjor Pol Riçard Galager

08/04/2019

Alsat 2019-04-08T15:28:33+02:00 Ministri për diasporë, Edmond Ademi, i cili po vijon vizitën zyrtare në Itali dhe Vatikan, sot është takuar me seretarin për marrëdhënie me ... Read More

Melinda mezi njihet pas këtij ndryshimi

08/04/2019

Melinda Ademi ka ndryshuar drastikisht pamjen. Melinda Ademi tesksa po shijon suksesin e këngës së re, vendosi të bëjë një ndryshim në pamje, shkruan lajmi.net. ... Read More

Ministri Ademi për vizitë në Itali dhe Vatikan

06/04/2019

Alsat 2019-04-06T10:02:07+02:00 Ministri i angazhuar për Diasporën, Edmond Ademi, prej nesër deri më 9 prill 2019, do të realizojë vizitë pune në Republikën e Italisë ... Read More

Ademi viziton Italinë dhe Vatikanin

05/04/2019

Alsat 2019-04-05T11:27:36+02:00 Ministri në detyrë për diasporën, Edmond Ademi, nga 6- 9 prill 2019, do të realizojë takim pune në Republikën e Italisë dhe në ... Read More

Ademi: Të zhvishemi nga koncepti nacionalist

04/04/2019

Alsat 2019-04-04T21:38:11+02:00 Ministri për diasporë, Edmond Ademi në emisionin “Rruga drejt” në Alsat duke komentuar fushatën për zgjedhjet presidenciale të 21 prillit, nënvizon se qytetarët ... Read More