Tag: adoleshente

Teksa po praktikonte bën aksident, adoleshentja nuk dorëzohet- të nesërmen e kalon testin e vozitjes, pa asnjë problem

09/09/2019

Një adoleshente, pavarësisht se një ditë më parë kishte përjetuar diçka jo të këndshme, nuk kishte humbur guximin për të provuar të kalonte testin e ... Read More

Ja si duhet të i trajtoni aknet në moshë të rritur

11/08/2019

Aknet në moshë të mesme na duken shumë të padrejta sesa kur kemi qenë adoleshentë dhe që jemi përballur me to – na duket shumë ... Read More

17 vjeçari i ishte vënë pas, adoleshentja shqiptare vetëhelmohet

05/05/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të diele, ku një adoleshente shqiptare është vetë-helmuar me pesticide si pasojë e përndjekjes së vazhdueshme që i ... Read More

Adoleshentët qëndrojnë në një vinç në 250 metra lartësi, pa asnjë pajisje të sigurisë – vetëm për të prodhuar disa pamje (Foto/Video)

20/02/2019

Dy djem adoleshentë kanë rrezikuar jetën e tyre, vetëm e vetëm për të prodhuar disa pamje që shkaktojnë “drithërimë”. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, ... Read More

Vajza po këndonte gjatë operacionit, derisa mjekët po bënin një intervenim në tru (Foto/Video)

03/12/2018

Një vajzë adoleshente këndoi gjatë operacionit të saj të trurit, në mënyrë që mjekët të ruanin talentin e saj muzikor. Sipas mediave të huaja, përcjell ... Read More

Vajza e multi-milionerëve provon të jetojë me një familje “të varfër”, mëson për herë të parë se si përdoret lavatriçja – dhe jo vetëm (Foto)

16/11/2018

Si vajza e milionerëve, një adoleshente nga Chelsea, Londër ka jetuar një jetë me privilegje të paimagjinueshme. Por, në episodin e radhës të një emisioni ... Read More

Të dënohesh me burg për një selfie, kjo mund t’ju ndodhë tri adoleshenteve

22/10/2018

Tri adoleshente rrezikojnë burgun pasi bënë selfie duke përshëndetur me krahun shtrirë, e ngjashme me përshëndetjen e nazizmit. Vajzat ishin në një ekskursion shkollor në ... Read More

Britanikja nxjerr në “shitje” virgjërinë për një milion funte (Foto)

02/10/2018

Një adoleshente nga Britania e Madhe pretendon se ka nxjerrë në shitje online virgjrinë, dhe shpreson që për shërbimin e ofruar personat e interesuar do ... Read More

Italiani prostituon te shqiptarët të dashurën 16 vjeçare, për të paguar drogën

30/08/2018

Një adoleshente italiane ka shitur trupin e saj për të kënaqur dëshirat e të dashurit dhe shokut të këtij të fundit për kokainë. Shërbimet seksuale ... Read More

E kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, adoleshentja shfaqet në mbrëmjen e maturës e eskortuar nga 120 motoçiklistë (Video)

02/07/2018

Një adoleshente të cilën e kishin ngacmuar gjithmonë në shkollë, ka lënë gojëhapur bashkëmoshatarët kur në mbrëmjen e maturës u shfaq e shoqëruar nga një ... Read More

Gjendet 17-vjeçarja shqiptare e zhdukur në Irlandë

18/04/2018

Një adoleshente shqiptare që prej një jave rezultonte e zhdukur, është gjetur nga autoritetet në Irlandë, shtet ku ajo jeton me familjen e saj. Olta ... Read More