Tag: Adrola

Më mirë një biznes sesa një lidhje të re/ Adrola Dushi flet për jetën private: Kur të gjej të duhurin…

17/10/2020

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare e cila ka një karrierë të suksesshme në SHBA. Bukuroshja shqiptare ishte personazhi i radhës ... Read More

Adrola Dushi mohon lidhjen me Capital T: Jam me fat që e kam në jetën time, por si shok

22/09/2020

Adrola Dushi ka folur për herë të parë rreth marrëdhënies së saj me Capital T. Modelja ka mohuar të ketë një lidhje mes tyre, duke ... Read More

Pas ndarjes nga politikani kosovar, reagon Adrola Dushi: S’kam menduar kurrë ta lë SHBA

29/08/2020

Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi ka reaguar pas lajmeve që kanë qarkulluar së fundmi se është ndarë nga politikani dhe biznesmeni Albin Gashi. Lidhur me këtë ... Read More

‘Shisja në treg me mamin’, Adrola Dushi rikujton të shkuarën dhe tregon punën e parë që ka bërë

21/06/2020

Adrola Dushi, e ftuar në “Pop Culture”, ka treguar një anë të sajën për të cilën dinim shumë pak. Ndonëse gjithmonë modelja e ka thënë ... Read More

Familja nuk pranon ndarjen/ Rrëfehet Adrola Dushi: Babi më ka thënë edhe 10 burra të marrë, s’më vjen në dasëm

20/06/2020

Adrola Dushi ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur edhe njëherë për divorcin nga bashkëshorti. Edhe pse ka disa vite që është ... Read More

Adrola Dushi e lidhur me deputetin shqiptar? Modelja shpërngulet pranë tij

25/02/2020

Lart e poshtë po flitet se prej disa kohësh, bukuroshja shqiptare Adrola Dushi po shijon një romancë të re, të cilën ka preferuar ta mbajë ... Read More

Adrola Dushi me miken e saj, të pranishme në ndejën e ‘Met Gala’

07/05/2019

19:48 | 7 Maj 2019 19:48 | 7 Maj 2019 Përveç Dua Lipës dhe Rita Orës edhe Adrola Dushi me miken e saj ishin të ... Read More

Një ‘ushtare’ tërheqëse si Adrola Dushi

05/05/2019

8:15 | 5 Maj 2019 08:15 | 5 Maj 2019 Adrola Dushi duket joshëse në imazhet e fundit të publikuara. Bukuroshja shqiptare, Adrola Dushi, i ... Read More

Adrola Dushi shfaqet krejtësisht natyrale

01/05/2019

Me fotografinë e publikuar Adrola tregon pse është një nga modelet më të kërkuara. Adrola Dushi cilësohet si një nga femrat më të bukura jo ... Read More

Një modele si Adrola Dushi, shikojeni si i bën punët e shtëpisë

26/04/2019

Adrola Dushi tregohet e zonja edhe në kryerjen e punëve të shtëpisë. Modelja shqiptare, Adrola Dushi, është shumë e dashur për publikun për shkak të ... Read More

Adrola Dushi nënshkruan me kompaninë prestigjioze në SHBA

25/04/2019

Adrola Dushi e ka shënuar edhe një tjetër sukses në karrierën e saj si modele. Modelja shqiptare, Adrola Dushi, ka nënshkruar kontratë me kompaninë e ... Read More

Adrola Dushi shfaqet gjysmë e zhveshur

24/04/2019

Adrola Dushi ka marrë vëmendjen e ndjekësve në Instagram. Modelja seksi, Adrola Dushi, ka disa ditë që po publikon imazhe të reja në rrjete sociale, ... Read More