Tag: aeroport

E veçanta e aeroportit në Singapor, thjeshtë bëni check-in dhe rrëshqitni deri në terminalin e juaj!

11/07/2019

Por një aeroport në Singapor ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i dërguar pasagjerët në vendin e duhur. Pasagjerët duhet vetëm të bëjnë check-in, ... Read More

Prej sot linjë e rregullt e autobusit Prishtinë-Aeroport-Prishtinë

01/05/2019

Prej sot ka nisur linja e rregullt e Transportit Publik, Prishtinë – Aeroport – Prishtinë. Nisja është nga Stacioni i Autobusëve dhe Autobusi do të ... Read More

“Ikin gardistët, hyjnë hajnat”: Vjedhja e miliona eurove në aeroportin e Tiranës ndodhi pak pasi u largua prej andej Presidenti!

09/04/2019

Pak momente përpara se të kryhej grabitja në Rinas, në aeroport ka zbritur Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i shoqëruar normalisht nga Garda e Republikës. ... Read More

E harroi fëmijën në aeroport, nëna i kërkoi pilotit ta ulë aeroplanin

12/03/2019

Një aeroplan është kthyer mbrapsht në aeroport, pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi Airlines ishte nisur në fluturim ... Read More

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet

12/03/2019

12 Mars 2019 / 11:40 Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal. Saudi ... Read More

Piloti kreu ngritje të suksesshme edhe pse erërat e fuqishme e lëkundnin aeroplanin (Video)

17/01/2019

Aeroplani është ngritur me sukses nga një aeroport i Mançesterit të Anglisë edhe pse erërat e fuqishme prej mbi 130 kilometrave të orë, ia lëkundnin ... Read More

Aeroporti në Washington krijon “kutitë e gjumit” (Foto)

14/12/2018

Një aeroport në Amerikë së shpejti do t’u ofrojë udhëtarëve të lodhur mundësinë për tu çlodhur në rehati në sajë të një salle me hapësira ... Read More

Devijohet fluturimi nga Tirana për në Beograd, mbi 30 pasagjerë shqiptarë përfundojnë në Rumani

12/09/2018

Mbi 30 shqiptarë kanë mbetur të bllokuar në një aeroport në Rumani, pasi një incident ka ndodhur në Beograd dhe të gjithë pasagjerët e nisur ... Read More