Tag: afër

Nëse bezdiseni kur tjerët e përtypin ushqimin, atëherë mund të jeni gjeni

01/11/2019

Të bëhemi të sinqertë, askujt nuk i pëlqen ta dëgjojë personin afër vetes duke përtypur.Por, ka disa njerëz që tejet mase bezdisen nga ky fenomen, ... Read More

Klopp deklarohet për lëndimin e Shaqirit

22/10/2019

18:58 | 10/22/2019 Jurgen Klopp ka shpresë që Xherdan Shaqiri është afër rikthimit në stërvitje. Anësori me prejardhje nga Kosova nuk ka mundur të ndihmojë ... Read More

Xhakarta po fundoset, Indonezia vendos të ndërtojë një kryeqytet të ri

27/08/2019

Vendndodhja e propozuar, afër qyteteve relativisht të pazhvilluara të Balikpapan dhe Samarinda, është një nevojë emergjente për kryeqytetin aktual, të mbushur me njerëz dhe që ... Read More

Detaje në prag të lansimit të iPhone të ri

27/08/2019

Shtatori është shumë afër dhe ky mendohet të jetë muaji, kur Apple sjellë pajisjet e reja teknologjike, në mesin e të cilave edhe iPhonë të ... Read More

Motorola One Action që lansohet nesër do të ketë kamera shumë të sofistikuara

17/08/2019

 Ditën e nesërme, do të kemi mundësi ta shohim shumë më afër Motorola One Action, që është dizajnuar që të rivalizojë me GoPro. Kjo pajisje ... Read More

Shtyhet sërish lansimi i Huawey Mate X

15/08/2019

Dukej se ishte afër, por Huawey është ende sërish larg lansimit të Mate X, telefonit të palosshëm, që thuej se është ndërtuar me teknologji të ... Read More

Momenti kur tifozi kosovar i Milanit ia puthë dorën Donnarummas

10/08/2019

I pari që i ka përshëndetur nga afër tifozët kosovarë ka qenë portieri, Giggi Donnarumma. Kishte nga ata tifozë fatlum që morën edhe autografe. Madhe, ... Read More

Man City shumë afër yllit të Juventusit

01/08/2019

23:58 | 07/31/2019 Manchester City është shumë afër sigurimit të shërbimeve të Joao Cancelos nga Juventus. Bisedimet dukeshin që ishin bllokuar kur Juventus kërkoi 60 ... Read More

Kjo është shenja më me fat e horoskopit për ditën e sotme

28/06/2019

Dashi Ju mund të habiteni kur të zbuloni se një nga ëndrrat tuaja është shumë afër për t’u bërë realitet sot. Gjithçka që duhet është ... Read More

Rrahmani i nënshtrohet testeve mjekësore te skuadra e re

26/06/2019

9:34 | 26 Qershor 2019 09:34 | 26 Qershor 2019 Amir Rrahmani është shumë afër zyrtarizimit për t’u bërë lojtar i ri në Hellas Verona. ... Read More

Juventus afër ‘blindimit’ të Kean, ofrohet kontrata e re për lojtarin

25/05/2019

18:05 | 25 Maj 2019 18:05 | 25 Maj 2019 19 vjeçari Moise Kean është afër të nënshkruaj kontratën e re me skuadrën kampione të ... Read More

Terry e nis zejen e trajnerit, kjo do të jetë skuadra e tij e parë

22/05/2019

18:31 | 22 Maj 2019 18:31 | 22 Maj 2019 John Terry është afër të nis zejen e trajnerit. Legjenda e Chelsea është në bisedime ... Read More