Tag: Afërdita

Afërdita Dreshaj nuk kursehet, modelja na prezanton me super makinën e re luksoze

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

v

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

Afërdita Dreshaj pozon e lumtur në përqafim të bashkëshortit

25/04/2019

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh, ku shihet në përqafim të të dashurit. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të ... Read More

Për Afërditën vera tashmë ka filluar, sjell foton tërheqëse në bikini

23/04/2019

Afërdita Dreshaj po shijon pushimet në Miami. Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit në Instagram një fotografi, në të cilënu shfaq tejet joshëse, shkruan lajmi.net. ... Read More

Afërdita fotografohet pranë motrës, thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë

20/04/2019

Afërdita fotografohet pranë motrës, thekson linjat trupore në veshjen e ngushtë Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh atraktiv bashkë me motrën. Afërdita dhe Jehona Dreshaj ... Read More

Afërdita Dreshaj provokon fansat para pasqyrës

13/04/2019

Këngëtarja dhe modelja shqiptare ka provokuar fansat në paraqitjen e fundit. Fjala është për Afërdita Dreshajn e cila këtë herë ka provokuar fansat në Instagram ... Read More

Nga Çekia, kështu e surprizoi bashkëshorti Afërdita Dreshajn

04/04/2019

Afërdita Dreshaj tash e disa ditë është në pushime në Florida bashkë me motrën e saj. Gjatë kësaj kohe duket se modelja shqiptare po i ... Read More

Afërdita Dreshaj me selfie nga banjo, tregon këtë pjesë të trupit 

04/04/2019

Afërdita Dreshaj ka pozuar me shumë stil para pasqyrës. Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj a ka publikuar një foto të re në llogarinë ... Read More

Fillon vera për Afërdita Dreshajn, vjen joshëse në bikini

23/03/2019

Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami. E natyrisht ... Read More

Afërdita Dreshaj shijon pushimet me të motrën në Miami, sjellin poza atraktive me bikini

22/03/2019

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi. Këtë gjë ajo e ka bërë të ditur ... Read More

Afërdita nis pushimet seksi, por pa Jakobin

22/03/2019

Modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj ka vendosur që në pushimet e saj të radhës të jetë pa burrin e saj, hokeistin Jakob KindlNë vend të ... Read More

Afërdita Dreshaj me bashkëshortin blejnë shtëpi të re

12/03/2019

Modelja e njohur Afërdita Dreshaj, tash e një vit është martuar me hokeistin e njohur çek, Jakub Kindl. Çifti po shijojnë më së miri martesën, ... Read More