Tag: afërt

Lady Gaga thyen heshtjen rreth romancës së re: Bradley Cooperin e ka mik të vërtetë

27/02/2019

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ishin shumë të afërt gjatë dhe pas ceremonisë së ndarjes të çmimeve Oscar. Madje, mediat e kishin bërë punë të ... Read More

Adnan Merovci tregon se si e refuzoi Ibrahim Rugova takimin me Paskal Milon në Rambuje

23/02/2019

Adnan Merovci, njeriu më i afërt i ish-presidentit Ibrahim Rugova, ka shpalosur detaje nga qëndrimi i delegacionit të Kosovës në Konferencën e Rambujesë, 20 vjet ... Read More

E teta fitore rresht – United nënshtron Arsenalin dhe kalon në çerekfinale të FA Cup

25/01/2019

Manchester United nuk ka treguar shenja se do të ndalet në të ardhmen e afërt pasi ka shënuar fitoren e tetë rresht duke mposhtur Arsenalin ... Read More

Interi gjithmonë e më afër De Paulit

23/01/2019

Interi është i afërt që të arrijë marrëveshje për mesfushorin sulmues të Udineses, Rodrigo De Paul, për të cilin pritet të paguhen 30 milionë euro ... Read More

Asteroidi i Krishtlindjeve më afër nga 400 vitet e fundit

25/12/2018

25 Dhjetor 2018 / 18:11 Asteroidi i Krishtlindjeve bëri kalimin më të afërt me Tokën në 400 vitet e fundit. Duke përfituar nga një mungesë ... Read More

Asteroidi i Krishtlindjes më afër nga 400 vjetët e fundit

25/12/2018

Asteroidi i Krishtlindjes bëri kalimin më të afërt me Tokën në 400 vjetët e fundit. Duke përfituar nga një mungesë e shkurtër e kometës së ... Read More

Turpi, pikëllimi dhe vetmia bëhen sëmundje mentale?!

26/11/2018

Turpi fëmijëror, depresioni pas humbjes së personit të afërt, varësia nga interneti dhe shumë forma të sjelljes, të cilat deri tani janë konsideruar të pazakonshme ... Read More

8K TV nga Sharp del në shitje muajin e ardhshëm

18/10/2018

4K është gati të bëhet zgjidhja standarde për të ardhmen e afërt, dhe deri në një farë mase është në gjysmë të rrugës, ndërsa shohim ... Read More

Skënder Zogaj: Fatos Klosi di gjithçka për vrasjen e Ahmet Krasniqit

21/09/2018

Ish-bashkëpunëtori i afërt i Ahmet Krasniqit, Skënder Zogaj ka thënë se Fatos Kosi e di kush e vrau kolonelin Ahmet Krasniqi. Ai në “Dossier D” ... Read More

Mediat turke dhe suedeze: Kanë mbetur vetëm detajet që Bunjaki të bëhet trajner i Çaykur Rizespor

13/09/2018

Albert Bunjaki, është gjithmonë e më afërt nënshkrimit me Caykur Rizesporin. Lajmin e japin mediat suedeze, vend në të cilin jeton ish-përzgjedhësi i Kosovës, ndërsa ... Read More

Rihanna do të kehehet në javën e modës në New York

24/08/2018

Rihanna tashmë ka premtuar një dokumentar në të ardhmen e afërt, por tash ajo ka paralajmëruar rikthimin e saj në modë pas një sezoni në ... Read More

Aretha Franklin në gjendje të rëndë shëndetësore

13/08/2018

Aretha Franklin është “e sëmurë rëndë”, sipas një personi të afërt me këngëtarin veterane të muzikës soul. Burimi, i cili foli në kushte anonimiteti, konfirmoi ... Read More