Tag: Afro

Shpenzoj 15 mijë euro për botox dhe operacione, i dashuri ka një kërkesë

28/12/2019

I dashuri i një gruaje që shpenzoi afro 15,000 £ për operacione plastike iu lut publikisht asaj që të ndalonte për shkak të vëmendjes që mori nga burrat e ... Read More

Rikthehet në Shqipëri pas 110 vitesh shkaba e zezë (Foto)

29/04/2019

Shkaba e zezë u rishfaq më në fund në Shqipëri, pas afro 110 vitesh ku dy individë të këtij lloji të pajisur me gjurmues satelitor ... Read More

49 vjeçe por Jennifer Lopez mahnit me format trupore

20/04/2019

Jennifer Lopez vazhdon t'i tregojë format bombastike edhe pse është afro 50 vjeçare. JLo ishte e veshur me tuta sportive të bardhë, ndërsa mbante shtrënguar ... Read More

I pastrehu ndaloi plaçkitësin e argjendarisë, ia mori arin e vjedhur për t’ia kthyer sërish pronarit (Video)

09/02/2019

Plaçkitësi që theu një argjendari në Grimsby të Anglisë dhe vodhi ari në vlerë të afro dhjetëmijë funteve, është ndaluar nga një i pastrehë. Anthony ... Read More

Shqiptari në krye të projektit të trenave inovativë në Zvicër (Video)

09/01/2019

Afro 200 trena dy katësh, të shpejtë dhe me rrymë priten të ndërtohen nga kompania ‘Bombardier’, përderisa 12 prej tyre kanë filluar të qarkullojnë në ... Read More

Seanca e Kuvendit akoma nuk ka filluar

19/10/2018

Ndonëse kanë kaluar afro një orë e 30 minuta, seanca e sotme e kuvendit ku pritet të votohen ndryshimet kushtetuese akoma nuk ka filluar. Alsat ... Read More