Tag: aftësinë

Kura e fuqishme me thana kundër problemeve me diabetin

13/10/2020

Vlerat e thanave për diabetikët qendrojnë në aftësinë e tyre për të ulur nivelin e sheqerit në gjak dhe për ta mbajtur atë nën kontroll. ... Read More

Shumë thjesht: Si të dalloni mjaltin e vërtetë nga ai me përzierës

12/10/2019

Por jo të gjithë kanë aftësinë që ta dallojnë, edhe pse ka disa forma. Mjalti bio ka grimëza të vogla brenda tij, që janë pjesë ... Read More

Nikka bën freestyle live në “Mirage”, kujt po ia adreson?

03/05/2019

19:46 | 05/03/2019 Nikka ka treguar edhe një herë aftësinë për 'freestyle'. Nikka ishte e ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan ... Read More

Kjo sasi uji çdo mëngjes në lukth të zbrazët është ideale për pastrim të organizmit!

11/03/2019

58 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Të gjithë e dimë mirë që uji pastron zorrët dhe rrit aftësinë e lukthit që të thithë ... Read More

Tymosja e mbi 20 cigareve në ditë rrezikon shikimin

23/02/2019

Ai dobëson aftësinë për të diskriminuar mirë kundër kontrasteve dhe ngjyrave Të pish më shumë se 20 cigare në ditë mund të dëmtojë edhe sytë, ... Read More

Cila është grupmosha që gënjen më së shumti

09/02/2019

Kur është fjala për të qenë i vërtetë dhe i besueshëm, askush nuk mund të përputhet me aftësinë e adoleshentëve në aspektin e shpeshtësisë me ... Read More