Tag: “ajo

Nga Dubai në shtëpi/ Aktorja dhe modelja nga Kosova vjen me ca foto seksi nga karantina

15/04/2020

Aktorja dhe modelja Arta Nita po vazhdon që të jetë në karantinë Ajo sot ka postuar disa foto në Instagram ku shfaqet e izoluar dhe ... Read More

Klea Huta i lë të gjithë pa fjalë, publikon fotografinë e ëmbël me barkun e rrumbullakosur

12/04/2020

Moderatorja e njohur Klea Huta është në pritje të ëmbël. Ajo dhe kantautori Elgit Doda për pak muaj do të bëhen prindër të një djali. ... Read More

Astrologia amerikane: Këtë vit botës do t’i vijë fundi nga një luftë katastrofike

07/02/2020

Ajo ka parashikuar me saktësi vrasjen e John F Kennedy dhe tani Jeane Dixon ka thënë se botës do t’i vijë fundi këtë vit. Një ... Read More

Shqiptarja Allmira Salloviq thyen tabutë, bëhet femra e parë zjarrfikëse në Mal të Zi (Video)

14/05/2019

Shqiptarja Almira Salloviq nga Ulqini,  është femra e parë zjarrfikëse në Mal të Zi.  Ajo ka thënë se kjo punë e ka bërë më të ... Read More

“Gjurmë shqiptare”, historia e panjohur e Isa Boletinit (Video)

06/04/2019

Ajo është padyshim një ndër fotografitë më kuptimplota të historisë shqiptare. Ismail Qemali, kryeministri i parë i Shqipërisë qëndron krah Isa Boletinit, prijësit të hekurt. ... Read More