Tag: akoma

Nokia lanson telefonin e saj më të ri më 5 dhjetor

25/11/2019

Nokia mund të mos jetë në lavdinë e saj të mëparshme, por kompania ka akoma kartat e saja fituese. Sipas një postimi në faqen zyrtare ... Read More

Tri kombinime ushqimesh për shëndet perfekt

13/09/2019

Të njohësh vlerat ushqyese të ushqimeve është diçka shumë pozitive, por akoma më mirë do të ishte të zbulonim se si sillen ato në kombinimet ... Read More

Emina Cunmulaj shijon ditën e nxehta në Ulqin

09/06/2019

15:40 | 06/09/2019 Emina Cunmulaj akoma ndodhet në Mal të Zi. Modelja shqiptare me famë të madhe botërore ka ardhur në vendlindje për t’i vizituar ... Read More

MIT tregon arsyen pse është e mbyllur rruga për në Brezovicë

26/05/2019

Rruga që të shpie në qendrën e skijimit në Brezovicë është akoma e mbyllur. Këtë e ka bërë të ditur Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit. ... Read More

Si të flesh përsëri pasi zgjohesh në mes të natës?

28/04/2019

Zgjohesh, por jashtë është akoma natë. Ora 4:00. Uff! Rrotullohesh sa majtas-djathtas, mbyll sytë, i hap, i mbyll përsëri – thjeshtë nuk të merr gjumi. ... Read More

Kështu mund t’i shëroni ethet e brendshme

21/04/2019

Akoma nuk dihen arsyet e sakta pse shkaktohen këto plagë, por thuhet se ato shkaktohen nga stresi, alergjitë ushqimore, sistemit imunitar të dobësuar, infeksionet virale ... Read More

‘Griezmann bëri lojëra me Barcën, tifozët nuk e duan më’

13/04/2019

Transferimi i Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës është akoma një pikëpyetje. Verën e kaluar ishte përfolur për një transferim të mundshëm të francezit në ... Read More

Ishte më i miri në skuadrën që fitoi Premierligën, por Mahrez po mëson akoma me Guardiolan

08/04/2019

Ishte më i miri në skuadrën që fitoi Premierligën, por Mahrez po mëson akoma me Guardiolan Skuadra e Manchester City e ka bërë Ryiad Mahrez ... Read More

Nuk dihet fati i negociatave për Prokurorinë Speciale

24/03/2019

24 Mars 2019 / 15:46 Është i paqartë akoma fati i negociatave mes pushtetit dhe VMRO-DPMNE-së për Prokurorinë Speciale. Partitë në pushtet edhe më tej ... Read More

Dogana dhe Policia Financiare, pa pajisje për masën e përgjimit

22/03/2019

22 Mars 2019 / 14:57 Drejtoria e Doganave dhe Policia Financiare akoma nuk kanë pajisjet e nevojshme për të pranuar sinjalin nga Agjencia Teknike Operative ... Read More

Ligjet reformuese, nesër mblidhen grupet e punës

17/03/2019

17 Mars 2019 / 15:16 Grupet e punës mes LSDM-së dhe VMRO-DPMNE-së akoma nuk kanë nisur takimet për tejkalimin e dallimeve në pakon e ligjeve ... Read More

Vera Ora: Rita akoma i bën punët e shtëpisë dhe gjërat që i kemi bërë gjithmonë bashkë

24/02/2019

Nëna e Rita Orës, Vera, ka thënë se këngëtarja e famshme akoma duhet ta pastrojë kuzhinën, edhe pse ka statusin e një ylli botëror të ... Read More