Tag: aksidentin

Policia i sekuestron makinën Ilda Bejlerit pas aksidentit, ja veprat penale të moderatores

13/02/2020

Në vijim të informacionit të dhënë në lidhje me aksidentin e ndodhur në Bulevardin “Gjergj Fishta”, më datë 12.02.2020, ku ka mbetur e dëmtuar shtetasja ... Read More

Shkakton aksident dhe ik nga vendi i ngjarjes

27/05/2019

Policia njofton se në aksidentin që ka ndodhur më 25 maj në Prizren pas hetimeve të bëra është identifikuar i dyshuari i cili me veturën ... Read More

Policia jep detaje të reja për aksidentin në Gllarevë, ku u lënduan pesë persona

21/05/2019

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me aksidentin e sotëm që ka ndodhur në rrugën magjistrake Prishtinë-Pejë, në fshatin Gllarevë, ku pesë persona (katër ... Read More

Dy të vdekurat nga aksidenti në Shkodër janë murgesha nga Kosova

10/04/2019

Në aksidentin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, bëhet me dije se dy personat që humbën jetën janë murgesha nga ... Read More

Vijojnë hetimet për avionin e rrëzuar në “Sollunska Gllava”

04/04/2019

S A 2019-04-04T14:47:31+02:00 Fillojnë hetimet për aksidentin ajror në vendin e quajtur Sollunska Gllava ku humbën jetën një familje bullgare. Institucionet akoma nuk kanë dyshimet ... Read More

Nderohen viktimat e aksidentit në Duhël

17/03/2019

Në shenjë kujtimi për humbjen e dy të rinjve lipjanas në aksidentin tragjik, sonte në sheshin ‘Adem Jashari’ në Lipjan u ndezën qirinj. Me vendim ... Read More

Aksidenti ne Llaskarcë, policia ndalon 6 persona

14/03/2019

14 Mars 2019 / 9:20 Lidhur me aksidentin e 13 shkurtit që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, nëafërsi të fshatit Llaskarcë me ç’rastë 15 persona humbën ... Read More

Aksidenti në Gjilan, gjendja e pacientes të shtrirë në QKUK vazhdon të jetë e rënduar

09/03/2019

Gjendja shëndetësore e pacientes 83 vjeçare, e cila ka marrë lëndime trupore në aksidentin, i cili ndodhi të enjten në qendër të Gjilanit, vazhdon të ... Read More

Personat që u përfshinë në aksidentin e Gjilanit rrëfejnë momentet e tmerrit (Video)

08/03/2019

Prokuroria në Gjilan ka kërkuar paraburgim për shoferin e kamionit i cili shkaktoi aksidentin e djeshëm në Gjilan që la të vdekur Qerim Çoçajn e ... Read More

Aksidenti, dy të lënduar vazhdojnë të jenë në rrezik për jetë

25/02/2019

25 Shkurt 2019 / 11:24 Dy të lënduar në aksidentin tragjik në Llaskarcë vazhdojnë të jenë në gjendje kritike dhe po luftojnë për jetë, ndërsa ... Read More

Babai me dy djemtë e tij, viktima të aksidenti tragjik në Zhur të Prizrenit

23/02/2019

Në aksidentin e rëndë të komunikacionit, që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Zhur të Prizrenit kanë mbetur të vdekur tre persona të vdekur, të ... Read More

Aksidenti, disa të lënduar mbeten në gjendje të rëndë

15/02/2019

15 Shkurt 2019 / 16:23 Disa nga të lënduarit në aksidentin tragjik mbeten në gjendje kritike ndërkaq 6 persona gjendja shëndetësore e të cilëve është ... Read More