Tag: aksidentit

Trupat e familjes që vdiqën në aksidentin ajror, janë djegur dhe nuk mund të konfirmohen identitetet

04/04/2019

S A 2019-04-04T13:20:31+02:00 Trupat e të vdekurve të aksidentit ajror në “Solunska Gllava” janë djegur dhe nuk mundet të konfirmohet identiteti mirëpo të njëjtëve nuk ... Read More

Shpejtësia e veturës Mercedes, shkak për aksidentin në pikën pagesore Gostivar-Tetovë?

02/04/2019

Alsat 2019-04-02T14:32:57+02:00 Një i vdekur dhe katër të lënduar është bilanci i aksidentit të sotëm që ndodhi tek pika e pagesës rrugore Gostivar-Tetovë. Rasti ka ... Read More

Lëndohet rëndë motoçiklisti kërçovar në një aksident me makinë

02/04/2019

S A 2019-04-02T11:57:31+02:00 Motoçiklisti nga fshati Kolibar i Kërçovës ka pësuar dëmtime të rënda trupore pas aksidentit me një makinë, mbrëmë në magjistralen Kërçovë- Gostivar. ... Read More

Detaje nga aksidenti në autostradën Tetovë-Gostivar

02/04/2019

Alsat 2019-04-02T11:55:04+02:00 Një i vdekur dhe katër të lënduar është bilanci i aksidentit të sotëm që ndodhi tek pika e pagesës rrugore në Tetovë, nga ... Read More

 Vajza që ka ndërruar jetë si pasojë e aksidentit në Llaskarcë, viktima më e re në moshë

21/03/2019

21 Mars 2019 / 10:52 Vajza që ka ndërruar jetë mbrëmë si pasojë e aksidentit në Llaskarcë, e ka tronditur Maqedoninë, pasi që pas trajtimit ... Read More

Kryetari i Lipjanit publikon fotografitë e dy të rinjve që vdiqën në aksident në Duhël

16/03/2019

Kryetari  i Komunës  së Lipjanit, Imri Ahmeti ka reaguar pas vdekjes së tre të rinjve gjatë aksidentit të sotëm në Duhël të Suharekës. Ahmeti sqaron ... Read More

Paraburgim për pronarin e “Durmo Turs”

14/03/2019

14 Mars 2019 / 18:55 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka ... Read More

Paraburgim për pronarin dhe shoferin e “DURMO TURS”

14/03/2019

14 Mars 2019 / 14:58 Shpejtësia dhe frenat në gjendje jo të rregullt janë shkaktarët e aksidentit tragjik të autobusit në fshatin Llaskarcë. Tahografi ka ... Read More

Arrestohen dy persona për aksidentin në Gjilan

07/03/2019

Policia në Gjilan kanë arrestuar dy persona, pas aksidentit tragjik që ndodhi në qendër të këtij qytetit, ku si pasojë mbeti i vdekur një person ... Read More

Thaçi: Aksidenti në Gjilan ngjarje shumë e hidhur e ditës

07/03/2019

Presidenti Hashim Thaçi ka reaguar pas aksidentit të rëndë në Gjilan. Me anë të një postimi në Facebook ka shkruar se është një ngjarje e ... Read More

Aksidentit në Llaskarcë, Hasani: Duhet bërë analizë se si reaguan institucionet

19/02/2019

19 Shkurt 2019 / 23:10 Dr Ilir Hasani, mjeku që priste viktimat e aksidentit të Llaskarcës i ftuar në emisionin “Programi 200”, thotë se duhet ... Read More

Viktima e 15 nga aksidenti në Llaskarcë është Ferdi Kaso

16/02/2019

16 Shkurt 2019 / 18:45 Ka ndërruar jetë edhe një nga të lënduarit e aksidentit me autobus në Llaskarcë, duke çuar numrin e viktimave në ... Read More