Tag: aksidentuar

Aksident në Prishtinë, lëndohet motoçiklisti (Foto)

21/05/2019

Një motoçiklist ka përfunduar në spital nga lëndimet e marra, pasi me motoçikletën e tij është aksidentuar me një veturë pasditen e sotme në Prishtinë, ... Read More

Humb kontrollin e automjetit, përfundon në kanal 44-vjeçari nga Kosova

12/05/2019

Shtetasi nga Kosova, Dashamir Xh. (44) është aksidentuar sot pasdite teksa lëvizte me automjetin e tij në aksin kombëtar Berat-Lushnje, pranë fshatit Poshnje. Ai humbi ... Read More

Hetohen “fajtorët” e aksidentit fatal në Llaskarcë

15/02/2019

Autobusi i aksidentuar i tipit “Setra S-317 GT” ka poseduar polisë të vlefshme të sigurimit deri në janar të viti 2020. Polisa me numër 5453 ... Read More

Shumica e udhëtarëve të aksidentuar janë nga Gostivari

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 18:56 Një numër i madh i pasagjerëve që udhëtonin me autobusin e aksidentuar janë nga Gostivari.Këtë e ka konfirmuar në profilin ... Read More

Aksidenti në autostradën Shkup-Tetovë, rreth 20 persona janë transportuar në spitalin “8 shtatori” në Shkup

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 18:09 Rreth  20 persona të aksidentuar në autostradën Shkup-Tetovë  janë transportuar deri më tani në spitalin “8 shtatori” në Shkup . ... Read More

Aksidentohet shqiptarja në Zvicër, dyshohet për përdorim të alkoolit

25/01/2019

Një 23 vjeçare nga Kosova, është aksidentuar në Villnachern AG të Zvicrës, duke e goditur shenjën vertikale të komunikacionit. Mediat zvicerane raportojnë se shqiptarja përkundër ... Read More

Vdes 23 vjeçarja në QKUK, e aksidentuar javë më parë te Rruga “B” në Prishtinë

02/11/2018

Ka ndërruar jetë 23 vjeçarja, F.R e cila ishte aksidentuar javë më parë te Rruga “B”. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, ... Read More

Vdes në spitalin e Prizrenit, një javë pas aksidentit

19/08/2018

Ka ndërruar jetë në spitalin e Prizrenit një person i cili ishte aksidentuar më 10 të këtij muaji. “ Në lidhje me rastin raportohet se ... Read More

Vdes këmbësori pasi u godit nga vetura

03/08/2018

Një këmbësor ende i paidentifikuar është aksidentuar për vdekje mbrëmjen e së enjtes në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur fshati Shtoj. Në vendngjarje ... Read More

Aksident në Suharekë, dy të vdekur

02/08/2018

Rreth orës 13 e 50, në dalje të fshatit Dubravë, janë aksidentuar dy automjete njëra me tabela vendore dhe tjera me tabela të huaja. Këtë ... Read More

Autobusi me dhjetëra kosovarë aksidentohet në Lezhë

01/07/2018

Një autobus është aksidentuar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Sipas një qytetari, i cili ka dërguar fotografi dhe video-incizim, aksidenti ka ndodhur të enjten pasdite. Qytetari ... Read More

Vetura godet një vajzë në Prishtinë (Foto)

17/05/2018

Një vajzë është aksidentuar sot rreth orës 15:00, nga një veturë në kryqëzimin e rrugëve “Luan Haradinaj” e “Rexhep Luci”, përballë stacionit policor të Kosovës. ... Read More