Tag: aktive

“Ti kot rri në Shqipëri”, Armina Mevlani zbulon planet me aktoren e njohur: Do iki në Hollywood

29/05/2020

Blogerja Armina Melvani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë më shumë rreth përditshmërisë së saj.  Së fundmi, ajo publikoi një video ku ka ... Read More

Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka/ Këngëtarja thumbon ish-partnerin: Bëj shumë për njerëzit që dua dhe s’para më kthehet

15/05/2020

Këngëtarja Ronela Hajati ka qënë gjithëmone aktive në rrjetet sociale, por më së shumti gjatë këtyre ditëve në karantinë. Këngëtarja ka zhvilluar së fundmi një ... Read More

Vjehrra feston ditëlindjen, Jona Spahiu i bën urimin e veçantë: Fati më ka përkëdhelur, faleminderit që je në jetën time

06/05/2020

Moderatorja Jona Spahiu është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto apo video nga përditshmëria e saj. Sot është një ditë e ... Read More

Mbrëmja e Ilda Beljerit/ Mes Pëllumb Piperos dhe palestrës në shtëpi

18/04/2020

Ilda Beljeri ditët e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale. Duke kaluar kohë në karantinë, duket se moderatorja sportive e shfrytëzon kohën në ... Read More

“Me cilin lojtar do të martoheshe?”, moderatorja e sportit flet hapur

15/04/2020

Moderatorja e sportit, Lei Kraja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto apo video nga përditshmëria e saj. Së fundi në një mini-interviste ... Read More

“E mirë, po jo engjëll”, Anxhela Hadërgjonaj ngre temperaturat me imazhe provokuese

13/03/2020

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Anxhelina Hadërgjonaj, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale. Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe ... Read More

Më e nxehtë se kurrë, Zajmina Vasjari provokon keq fansat

21/02/2020

Zaimina Vasjari është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan çdo ditë me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e ... Read More

Artela Brahimi: Si i kam thyer me talent paragjykimet që kanë për shqiptarët

10/01/2020

Egla Xhemali – Ajo është këngëtare që të befason me zërin e saj. Performancat live e mbajnë aktive vokalisht. Është mësuar ta zotërojë skenën me ... Read More

Hojet e mjaltit, “armë” e re kundër kancerit

02/01/2020

Hojet e mjaltit përmbajnë një substancë aktive, e aftë të ndalë zhvillimin e qelizave kancerogjene.Propolisi, që është një substancë rrëshinore e prodhuar nga bletët, me ... Read More

Shuma marramendëse që ia ofruan sheikët nga Dubai për një natë modeles së njohur

07/12/2019

16:59 | 12/07/2019 Modelja e famshme ka folur hapur. Modelja e njohur Natalia Graibotto, është aktive në Instagram dhe nga ky rrjet social fiton shumë, ... Read More

Enca Haxhia e fiksuar pas veshjeve me këtë detaj

22/11/2019

Enca Haxhia është ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore, e cila njihet edhe për paraqitjet provokuese në publik, shkruan lajmi.net. Po të shikojmë fotografitë ... Read More

Rita vishet ngushtë, provokon nga studio muzikore

30/10/2019

13:02 | 10/30/2019 Rita Ora tregoi shumë në foton nga studio muzikore. Rita Ora është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell imazhe ... Read More