Tag: aktores

Rrëfehet bashkëshorti i ‘Bihterit’: I kam propozuar 16 herë për martesë, kam blerë 6 unaza

08/04/2020

Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke. Çifti vitin e kaluar pësuan ... Read More

Vjen dhe puthja/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nuk përmbahen më, postojnë foto duke u puthur

20/02/2020

Jeta personale e aktores Rudina Dembacaj ka qënë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, fillimisht për ndarjen nga ish-bashkëshorti e më pas për zyrtarizimin e ... Read More

Ushtronte dhunë në familje, arrestohet babai i aktores së njohur

11/02/2020

Babai i aktores amerikane, Lindsay Lohan është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka ushtruar dhunë në familje, sipas një raporti policor të “Dailymail”. Ish-bashkëshortja ... Read More

“E dua”/ Rudina Dembacaj poston foto me Mark Frrokun

06/01/2020

Pas divorcit me ish-bashkëshortin e saj Aleks, jeta personale e aktores Rudina Dembacaj është prej kohësh në vëmendje të mediave. Lajmi se aktoria e humorit ka ... Read More

‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

18/04/2019

Mediat turke kanë zbuluar lidhjen e re të aktores Alina Boz. Karrierën si aktore e nisi herët dhe ani pse e re në moshë ajo ... Read More

Shtëpia e aktores së njohur përfshihet nga zjarri 

14/04/2019

Është përfshirë nga zjarri shtëpia e aktores së njohur. Shtëpia e aktores së njohur, Joan Collins, në Londër është përfshirë nga zjarri, transmeton lajmi.net. Mediat ... Read More

Prokuroria konfirmon vdekjen e Biljana Beliçanec-Aleksiç

07/04/2019

Alsat 2019-04-07T10:34:44+02:00 Prokuroria Themelore Publike ka dërguar njoftim ku konfirmon vdekjen e aktores dhe ish-kryetares së komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç. Prokuroria konfirmon se ... Read More