Tag: aktores

‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

18/04/2019

Mediat turke kanë zbuluar lidhjen e re të aktores Alina Boz. Karrierën si aktore e nisi herët dhe ani pse e re në moshë ajo ... Read More

Shtëpia e aktores së njohur përfshihet nga zjarri 

14/04/2019

Është përfshirë nga zjarri shtëpia e aktores së njohur. Shtëpia e aktores së njohur, Joan Collins, në Londër është përfshirë nga zjarri, transmeton lajmi.net. Mediat ... Read More

Prokuroria konfirmon vdekjen e Biljana Beliçanec-Aleksiç

07/04/2019

Alsat 2019-04-07T10:34:44+02:00 Prokuroria Themelore Publike ka dërguar njoftim ku konfirmon vdekjen e aktores dhe ish-kryetares së komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç. Prokuroria konfirmon se ... Read More

E ngrohtë dhe me shumë shije: Brenda shtëpisë luksoze të aktores, Arbnesha Grabovci-Nixhës

27/11/2018

Shtëpia e aktores dhe regjisores së njohur, Arbnesha Grabovci-Nixhës gjendet në një lagje private në periferi të Prishtinës është e mbushur me frymë artistike, pasi ... Read More

Nëntë aktorët që kurorëzuan dashurinë e tyre me pjesëtarë të familjes mbretërore

17/10/2018

Dasma e princit Harry dhe aktores së Hollywoodit, Meghan Markle, është bërë një nga ngjarjet më të ndritura dhe më të diskutuara të vitit 2018. ... Read More

E njohur për rolin e ‘M’ në filmat për James Bondin, Judi Dench do të nderohet me çmimin e karrierës

02/09/2018

Aktores britanike, Judi Dench, e cila është e popullarizuar te filmdashësit me rolin e ‘M’ në filmat e James Bondit, do t’i ndahet çmimi për ... Read More

E njohur për rolin e ‘M’ në filmat për James Bondin, Judi Dench do të nderohet me çmimin e karrierës

02/09/2018

Aktores britanike, Judi Dench, e cila është e popullarizuar te filmdashësit me rolin e ‘M’ në filmat e James Bondit, do t’i ndahet çmimi për ... Read More

Angelina Joliet nuk po i ecën mirë divorci me Brad Pittin, braktiset edhe nga avokatja e saj

04/08/2018

Aktores së njohur Angelina Jolie nuk po i ecën aspak mirë procedura e divorcit me artistin Brad Pitt. Madje, sipas burimeve të TMZ, ajo së ... Read More

Hedhen poshtë akuzat për yllin pornografik të “Trump”, Daniels Stormy

14/07/2018

Prokurorët amerikanë kanë hedhur poshtë akuzat kundër aktores pornografike, Stormy Daniels, e cila paditi Presidentin e Shteteve të Bashkuara, Donald Trumpin në lidhje me aferën ... Read More

Personi që e përndoqi gjatë gjithë jetës Sandra Bullockun, i jep fund jetës

05/05/2018

Konsiderohej si personi që ishte i dashuruar marrëzisht pas aktores Sandra Bullock. Joshua James Corbett i ka dhënë fund jetës gjatë mbrëmjes së kaluar në ... Read More

Zhdukja e modeles shqiptare, i dashuri i saj bën vetvrasje

27/03/2018

I dashuri 33-vjeçar i modeles dhe aktores së zhdukur shqiptare nga Maqedonia, Adea Shabani, vrau veten me armë zjarri pas një ndjekjeje nga forcat e ... Read More