Tag: Aktori

Çifti i njohur i showbizit ndahen pas 7 vitesh, nuk duruan dot karantinën e COVID 19

08/04/2020

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.Lajmin e ka bërë të ... Read More

“Sa të pangopur jemi edhe kur mund të kemi shumëçka”, Bes Kallaku takon Ijen pas derës: Nuk ia dimë vlerën prindërve e gjyshërve

06/04/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka treguar gjithmonë për lidhjen e ngushtë që ka me gjyshen e tij, Ijen. Nëpërmjet një postimi në ... Read More

“Ondrra e çdo vjehrre është Pëllumb Pipero”, Olsi Bylyku i kushton këngë koronavirusit: O virus na erdhe si skuth

03/04/2020

Aktori i dashur për publikun, Olsi Bylyku nga izolimi i ka kushtuar këngë koronavirusit, i cili ka shkaktuar 17 viktima deri më tani në vendin ... Read More

‘Ai më thotë mos dil nga shtëpia, por këtu problem është pleqëria’, Ermal Mamaqi i dedikoi këngë mjekut infeksionist, reagon Pipero

01/04/2020

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i ka dedikuar një këngë mjekut infeksionist Pëllum Piperos, I cili së bashku me kolëgët e tij ndodhen në vijën ... Read More

Jeta në izolim/ Aktori i njohur i humorit dhe bashkëshortja e tij tregojnë anët pozitive të karantinimit

01/04/2020

Aktori i dashur për publikun Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira gjatë një lidhje live në ‘Ftesë në 5’ nga banesa e tyre tregoi ... Read More

“Shumë prej nesh po sakrifikojnë”, aktori i njohur: Ofrohem si shofer apo çdo lloj pune në shpërndarjen e ushqimeve

28/03/2020

Aktori i njohur shqiptar Gent Hazizi është ofruar si vullnetarë për të ndihmuar në situatën që ndodhet Shqipëria për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në ... Read More

Aktori Idris Elba: Koronavirusin e mora nga gruaja e kryeministrit kanadez

18/03/2020

Edhe aktori Idris Elba është infektuar me Koronavirus. Në një deklaratë të tij, Elba ka bërë me dije se është kontaminuar nga gruaja  e kryeministrit ... Read More

COVID-19/ Shërohet aktori Tom Hanks dhe bashkëshortja e tij, dalin nga spitali në Australi

17/03/2020

Aktori i njohur amerikan Tom Hanks dhe bashkeshortja e tij Rita Wilson kanë dalë nga spitali në Australi pasi u kuruan për koronavirus. Lajmi behet ... Read More

Video/ Bes Kallaku ia merr këngës për koronavirusi: Aj aj aj aj shqiptari jon, nuk ka virus që na shkatërron

15/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për ... Read More

U ndalua nga policia pas kthimit nga Italia, reagon Olsi Bylyku

13/03/2020

Aktori i dashur i humorit, Olsi Bylyku ka reaguar menjëherë pas ndalimit nga policia, pasi nuk zbatoi vendimin e qeverisë për t’u vetëizoluar 14 ditë, ... Read More

U kthye nga Italia pak ditë më parë, Olsi Bylyku thyen masat e marra ndaj koronavirusit, policia ndalon aktorin e humorit

13/03/2020

Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku është ndaluar nga uniformat blu ditën e sotme pasi ka shkelur masat e marra ndaj koronavirusit. Bylyku kishte ... Read More

“Ndiheshim të lodhur dhe me ethe”/ Tom Hanks tregon simptomat që ka pasur para diagnostikimit me Koronavirus

12/03/2020

Ashtu si është deklaruar në media më herët aktori Tom Hanks dhe gruaja e tij, Rita, kanë rezultuar pozitiv ndaj Koronavirus. “Tung, miq. Rita dhe ... Read More