Tag: aktorja

Ish-bashkëshortja e Bleros flet për marrëdhënien me Afronën

27/10/2020

Aktorja kosovare Teuta Krasniqi foli për marrëdhënien me ish-bashkëshortin, këngëtarin Blero me të cilin ka një vajzë, si dhe bashkëshorten e tij Afrona. Ndonëse të ... Read More

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por ‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhet e fundit

25/10/2020

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo edhe pse në rolin e saj ... Read More

Grabitet aktorja Arta Elezaj/ Maskat i hynë në shtëpi dhe i marrin…

13/10/2020

Aktorja Arta Elezaj mbrëmjen e djeshme ka rënë pre e një grabitje. Bëhet me dije se persona të armatosur kanë hyrë në banesën e saj ... Read More

Ana Lika: Jam më e famshme se tezet e mia, ja pse u largova nga televizioni

10/10/2020

E ftuara speciale në “Syrikeq’  së fundmi ishte aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Anna Lika. E njohur për karakterin e saj ... Read More

Probleme shëndetësore për aktoren turke, Sarikaya i plas silikoni i gjoksit

09/10/2020

Aktorja turke Serenay Sarikaya, duket se është hasur me disa vështirë shëndetësore pas zmadhimit të gjoksit/  “Silikonet e vjetra mund të kenë plasur” tha prezantuesi ... Read More

Aktorja e njohur e serialeve turke po bëhet nënë për herë të parë

07/10/2020

Aktorja e dashur për publikun Oyky Karayel është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë. Mediat turke ... Read More

Forbes: Sofia Vergara aktorja më e paguar në botë

04/10/2020

Ylli i serialit televiziv “Familja Moderne”, Sofia Vergara është aktorja më e paguar në botë për vitin 2020, sipas renditjes vjetore të revistës “Forbes”. Me ... Read More

 “Bën mirë të jesh në shtëpi se po të sjellim ambulancën”/ Shpërthen Ema Andrea: Një bibë nga “Shefqet Ndroqi” më mori në telefon

17/09/2020

Aktorja e njohur, Ema Andrea, shkruan në ‘Facebook’ se dikush e ka telefonuar me numër privat nga spitali “Shefqet Ndroqi” dhe i ka komunikuar se ... Read More

Aktorja e njohur infektohet me COVID-19: Fatkeqësisht sot…

11/09/2020

Aktorja shumë e dashur për publikun Sara Khan e njohur për të gjithë si ‘Sadna’ ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka bërë me ... Read More

“Princi im”, aktorja ndan foton e ëmbël me vogëlushin e saj, zbulon dhuratën e veçantë për të (Foto)

07/09/2020

Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë disa ditë më parë. Lajmin e bëri me dije vetë aktorja përmes një ... Read More

Aktorja pozon për herë të parë me Amarin: Më është bërë xheloz dhe burri

30/08/2020

Aktorja Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë vetëm pak ditë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi ... Read More

“Për Emin dua një motër, ja kujt i ngjan më shumë…” Jonida Vokshin flet për jetën pas lindjes së vajzës

23/08/2020

Në muajin qershor të këtij viti, aktorja dhe moderatorja e dashur e publikut shqiptar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë me një ... Read More