Tag: akuzat

“Skllavja seksi” e Epstein: Princi Andrew i donte këmbët e mia, më lëpiu mes gishtave

03/08/2020

Prej më shumë se një viti nuk kanë të ndalur akuzat ndaj Princit Andreë për abuzime seksuale me vajza të reja. Që prej kohës kur ... Read More

Çifti zvicerian s’i ndahet Loderanës: Humbëm 655.000 euro prej saj

16/07/2020

Çifti zvicerian që paditi Loredanën, vijon me akuzat e rënda drejtuar reperes. Aktualisht ajo ndodhet ende nën hetim dhe rrezikon të dëbohet nga Zvicra, nën ... Read More

Vetëvendosje mohon akuzat e PDK-së për tregtim votash me Listën Serbe

19/05/2019

Kandidati i Vetëvendosjes për Mitrovicën e Veriut, Erden Atiq, i ka quajtur shpifje akuzat e kundër kandidates së tij nga PDK-ja, Gonxhe Çaushit, e cila ... Read More

Berisha: Thaçi në asnjë negociatë për Kosovën, pa shkuar në Hagë (Video)

06/05/2019

  Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka përsëritur akuzat ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, duke cilësuar argat i Beogradit. Në një intervistë në RTV ... Read More

RrGK bën thirrje për njohje dhe respekt për të mbijetuarat e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë

20/03/2019

RrGK e shqetësuar nga akuzat e fundit të pabazuara nga KMDLNJ, bën thirrje për mbështetje të vazhdueshme publike për të mbijetuarat e dhunës seksuale të ... Read More

Vajza e Çavkovit: Dëshirojnë babin tim të etiketojnë si kriminel

18/03/2019

18 Mars 2019 / 9:34 Vazja e Mitko Çavkovit thotë se akuzat për babain e saj janë gënjeshtra, sepse babai i saj nuk ka montuar ... Read More

Batatina i kundërpërgjigjet Muçiqit: Zëri nuk na shkon që të këndojmë, bixhozi jo, por as bastoret sikurse ty

04/03/2019

Po vazhdojnë akuzat dhe kundërakuzat mes zyrtarëve të klubit të Llapit dhe të Prishtinës. Nënkryetari i parë i klubit prishtinas, Afrim Muçiqit kishte ironizuar me ... Read More

Pas Llapit, edhe Feronikeli akuzon FFK-në dhe kryetarin Ademi për dhënie të premive në drejtim të Prishtinës

03/03/2019

5 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Klubi nga Drenasi, Feronikeli i është bashkuar Llapit në akuzat në drejtim të Federatës së Futbollit të ... Read More

Hidhet poshtë padia ndaj Zaevit dhe Dimitrovit

20/02/2019

20 Shkurt 2019 / 14:16 Prokuroria hodhi poshtë akuzat penale të paraqitura nga Kongresi Botëror Maqedonas kundër kryeministrit Zoran Zaev dhe ministrit të jashtëm Nikolla ... Read More

Kush është polici i video-skandalit, si u rikthimi në detyrë?

12/02/2019

Punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ka mohuar akuzat e nënës së 15-vjeçares, e cila bëri publike videon dërguar së bijës, ku polici shfaqej duke kryer ... Read More

Shtyhet gjykimi ndaj Ukë Rugovës

29/01/2019

Gjykimi ndaj Ukë Rugovës, për akuzat në lidhje me krim të organizuar, është shtyrë për shkak të mungesës së të akuzuarve. Kryetarja e trupit gjykues, ... Read More

Chris Brown mohon akuzat për përdhunim, lirohet nga policia franceze

23/01/2019

Ylli botëror i muzikës RnB, Chris Brown, është liruar nga të gjitha akuzat nga policia franceze. Ishte policia në Paris ajo që arrestoi këngëtarin e ... Read More