Tag: Alarcon

Isco kërkon largimin nga Real Madridi, alarmohet Man City

24/02/2019

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn. Isco ka mbetur zgjidhje e ... Read More

Shpërthen Isco: Gjërat ndryshojnë kur ju nuk gëzoni të njëjtat mundësi si bashkëlojtarët tuaj

08/02/2019

Mesfushori i Real Madridit, Isco Alarcon ka shpërthyer në rrjetet sociale pas situatës së tij te klubi mbretëror. Isco ka shfrytëzuar mediat sociale për të ... Read More

Van der Vaart: Isco është lojtari më i mirë në botë

17/01/2019

Rafael Van der Vaart ka thurë elozhe për mesfushorin spanjoll, Isco Alarcon, teksa ka pasur kritika për ata trajnerët që nuk po i besojnë. Isco ... Read More