Tag: alarmuar

Gjinekologia nga Prishtina: Kosovarët e kanë cilësinë më të dobët të spermës në rajon

16/12/2019

Gjinekologia Aida Kumnova ka alarmuar çiftet për shkaqet që mund t’i pengojnë të bëhen prindër.Ajo ka deklaruar se nuk ka të dhëna të sakta por ... Read More

Shkaqet e infertilitetit, kosovarët dyshohet se kanë cilësinë më të dobët të spermës në rajon

15/12/2019

Gjinekologia Aida Kumnova ka alarmuar çiftet për shkaqet që mund t’i pengojnë të bëhen prindër. Ajo ka deklaruar se nuk ka të dhëna të sakta por ... Read More

Alarmohen serbët: Ushtria e Kosovës pjesë e stërvitjes së NATO-s në Kroaci

12/05/2019

Mediat serbe janë alarmuar nga pjesëmarrja e Ushtrisë së Kosovës në stërvitjen e NATO-s “Immediate Response 19”, nikoqire e të cilës është Kroacia. Ftesa për ... Read More

Infeksioni që po rrezikon njerëzimin, këto janë simptomat dhe trajtimi

09/04/2019

Candida auris është infeksioni që ka alarmuar botën me përhapjen e tij të shpejtë. Gazeta Shneta ju sjell simptomat dhe mënyrën se si duhet të ... Read More

Kodak Black kërkon siguri shtesë pas përplasjes me Lil Wayne

10/03/2019

Policia e New Orleans janë alarmuar pas kërcënimeve të Lil Wayne ndaj Kodak Black. Reperi i hitit “Zeze” ka të caktuar një kocnert në qytetin ... Read More

Isco kërkon largimin nga Real Madridi, alarmohet Man City

24/02/2019

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn. Isco ka mbetur zgjidhje e ... Read More

Reshjet e shiut, alarm për përmbytje në Poroj të Tetovës

02/08/2018

2 August 2018 / 18:48 Reshjet e shiut kanë alarmuar banorët e fshatit Poroj në Tetovë. Nga reshjet e mëdha gjatë ditës në Malësinë e ... Read More