Tag: Alba

Ish-banorja e Big Brother së shpejti nënë për herë të parë, pozon me barkun e rrumbullakosur

14/05/2020

Ish-banorja e Big Brother, Alba Çobaj është 9 muajshe shtatzënë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Alba. Kjo e fundit ka postuar disa foto ... Read More

Ish-mikesha nuk i la gjë pa thënë, Jonida Maliqi e çon në gjyq

04/03/2020

Ditën e djeshme bëri bujë thumbimi i blogeres Alba Danaj, e cila është mikesha e fëmijërisë së këngëtares Jonida Maliqi. Këngëtarja e ftuar në “Klanifornia” ... Read More

Alba: Fitorja ndaj Man Utd na vështirësoi përballjen me Sociedad

21/04/2019

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka dhënë disa komente pas fitores së skuadrës së tij ndaj Real Sociedad. Barcelona triumfoi me rezultatin 2:1 në xhiron ... Read More

Jordi Alba: Trajneri po bën punë të mirë, e duam La Ligan

21/04/2019

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, ka dhënë komentet e tij pas fitores ndaj Real Sociedad. Barcelona ka shënuar fitore me rezultatin 2:1 kundër Real Sociedad, ... Read More

Jessica Alba tregon kuptimet e tri tatuazhe të reja që ka bërë në krah

14/03/2019

Aktorja e bukur, Jessica Alba ka zbukuruar trupin me tre vizatime të reja. Edhe pse tre vjet më parë në një intervistë për revistën “Allure” ... Read More

Zyrtare: Jordi Alba rinovon me Barçën deri në 2024

11/03/2019

Barcelona ka konfirmuar se Jordi Alba ka rinovuar kontratën deri në verën e 2024. Spanjolli ishte futur në 18 muajt e fundit të kontratës dhe ... Read More

Zyrtare: Alba rinovon kontratën me Barcelonën, tani ka klauzolë largimi prej 500 milionë eurove

28/02/2019

Jordi Alba do të vazhdoj të mbetet pjesë e Barcelonës edhe për shumë vite të tjera. Mbrojtësi i majtë spanjoll edhe zyrtarisht ka vazhduar kontratën ... Read More

Barcelona i ofron kontratë të re pesë vjeçare Jordi Albas

14/02/2019

Jordi Alba duket se do të vazhdoj qëndrimin në Kataluni. Mbrojtësi katalunas është futur në vitin e tij të fundit të kontratës me klubin katalunas ... Read More

Jordi Alba gjen akordin me Barcelonën për vazhdimin e kontratës

30/01/2019

Barcelona dhe mbrojtësi Jordi Alba, kanë rënë dakord për zgjatjen e kontratës pas negociatave të gjata. Lajmin e konfirmon Cadena Ser, ku sipas tyre në ... Read More

Alba: Prioriteti im është të qëndroj dhe të pensionohem te Barcelona

27/01/2019

Jordi Alba e ka bërë të qartë prioritetin e tij për të qëndruar te Barcelona. Mbrojtësi spanjoll është ende duke pritur që të fillojnë bisedimet ... Read More

Alba: Nuk besoj në rikthimin e Neymarit te Barcelona   

26/01/2019

Jordi Alba nuk është i bindur se sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar, është në kërkim të një rikthimi te Barcelona. Ylli brazilian u transferua te ... Read More

Alba dëshiron të qëndrojë të Barcelona

14/01/2019

Mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, dëshiron të vazhdojë të jetë pjesë e klubit katalunas, por thotë se ende nuk e dinë qëndrimin e klubit rreth ... Read More