Tag: Alban

“Koronavirusi mund të jetë vetëm kujtim i keq”, Alban Skënderaj i bën thirrje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi

11/03/2020

Edhe këngëtari i njohur Alban Skënderaj u ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi në mëyrë që të evitojnë koronavirusin. Ka qenë kreu ... Read More

Për çfarë vendimi flet Çiljeta? Këngëtarja në prag të martesës me Alban Hoxhën

05/02/2020

Çiljeta prej vitesh është një marrëdhënie me ulje-ngritje me Alban Hoxhën. Nuk mbahet mend sesa herë kemi shkruar për ndarjen, ribashkimin e kësaj çifti, që ... Read More

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Duam

14/01/2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë. Ëifti ka zgjedhur një emër të veëantë për djalin e tyre. Duam do ... Read More

Alban Ramosaj me pushime në Bali, ja kush e shoqëron këngëtarin

10/01/2020

Alban Ramosaj është arratisur nga i ftohti dhe ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen ... Read More

Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

02/07/2019

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë 12-vjeçare me martesë, shkruan lajmi.net. Ata udhëtuan në Maldive, ku edhe realizuan një këngë ... Read More

Miriami dhe Albani nisin pushimet në destinacion përrallor

04/05/2019

14:56 | 4 Maj 2019 14:56 | 4 Maj 2019 Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë nisur pushimet në një vend tropikal. Miriam Cani dhe ... Read More

Udhëtuan në Greqi, Beatrixit dhe Albanit u ndodhi e papritura

28/04/2019

Beatrix dhe Alban Ramosajt u ndodhi ajo që nuk e kishin pritur posa shkuan në Greqi. Beatrixit dhe Albanit ua kanë thyer xhamat e veturës ... Read More

Me këtë artist po sjell duet Alban Skënderaj

27/04/2019

Alban Skënderaj ka nisur punën për këngën e re, të cilën kësaj radhe e sjell në duet me një këngëtar. 2Ton ka publikuar një fotografi ... Read More

Trajneri Dragusha tregon a marrin paga futbollistët e KEK-ut

21/04/2019

Trajneri i KF KEK-ut, Alban Dragusha, është shprehur se skuadra e tij nuk do të dorëzohet deri në fund për të arritur një fitore. Dragusha ... Read More

Alban Ramosaj tregon përse e publikoi foton komplet lakuriq në Instagram 

16/04/2019

Alban Ramosaj ka sqaruar gjithçka lidhur me fotografinë lakuriq e cila bëri bujë. Këngëtari Alban Ramosaj, më 21 janar zgjodhi që ta marrë gjithë vëmendjen ... Read More

Miriami flet për këngën e Albanit që i kushtohet nënës së saj të ndjerë: Nuk e kam gjetur kurrë forcën t’i këndoj këto vargje

18/03/2019

Gjatë ditës së diel, Alban Skënderaj e publikoi këngën e re me titull “Plagë në gjysmëshpirt”, ndërsa përmes një njoftimi në rrjetet sociale kishte treguar ... Read More

Alban Skënderaj publikon baladën “Plagë në gjysmëshpirt”

17/03/2019

“Plagë në gjysmëshpirt” është titulli i këngës më të re të Alban Skënderajt, të cilën e ka publikuar në versionin audio. Vet kantautori qëndron prapa ... Read More