Tag: Albert

Kryetari i Plisave: ‘’Llapi o me Prishtinën, jo me Patatinën’’

16/05/2019

12:26 | 16 Maj 2019 12:26 | 16 Maj 2019 Kryetari i tifogrupit ‘Plisat’, Albert Kastrati ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të fundit të Tahir ... Read More

Bunjaki: Po më kënaq kjo Kosovë

22/03/2019

Kombëtarja e Kosovës, temë diskutimi në emisionin “Favorit” në T7.Ish përzgjedhësi i Kosovës, Albert Bunjaki, e ka përshkruar si ndeshje me shumë emocione miqësoren e ... Read More

Albert Bunjaku: Me pagën që merrja si përzgjedhës i Kosovës, nuk mund ta mbuloja asnjë udhëtim

18/03/2019

Ish-trajneri i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Albert Bunjaku, ka thënë se përballja me Danimarkën është më shumë se një miqësore për Kosovën. Bunjaku në ... Read More

14 thëniet më inspiruese të të gjitha kohërave nga Albertin Einstein

08/01/2019

Albert Einstein është fizikani më me ndikim i shekullit 20-të, dhe mund të jetë një nga shkencëtarët më të famshëm që ka jetuar ndonjëherë. Kishte ... Read More

“Programi 200”, Musliu: Nga qeverisja e Gruevskit përfitonin vetëm 2-3 vetë

27/11/2018

27 Nëntor 2018 / 22:56 Gjatë emisionit “Programi 200” në Alsat, analisti Albert Musliu tha se gjatë qeverisjes së Gruevskit ishte një periudhë, siç e ... Read More