Tag: albumin

Rona Nishliu tregon se si shkoi koncerti për promovimin e albumit “Mindil”

27/04/2019

Rona Nishliu së fundi ka promovuar albumin "Mindil". Rona Nishliu përmes një koncerti që e mbajti në Prishtinë, promovoi albumin e ri, shkruan lajmi.net. Ekipi ... Read More

Rona Nishliu flet për herë të parë rreth shtatzënisë

27/04/2019

Rona Nishliu tre ditë më parë promovioi albumin e ri, ku edhe dha lajmin se po bëhet nënë. Rona Nishliu ka mbajtur një koncert në ... Read More

Pamje ekskluzive nga promovimi i albumit “Mindil” të Rona Nishliut

26/04/2019

Rona Nishliu dy ditë më parë promovioi albumin e ri. Rona Nishliu ka mbajtur një koncert në Prishtinë, për ta promovuar albumin e ri “Mindil”, ... Read More

Madonna e ka realizuar albumin ‘Madame X’ për shkak të depresionit

26/04/2019

Madonna ka treguar se albumin 'Madame X' e ka realizuar për shkak se ishte në depresion. Këngëtarja Madonna mund të jetë një ndër emrat më ... Read More

Rona Nishliu sonte promovon albumin e ri

24/04/2019

Këngëtarja e famshme kosovare Rona Nishliu, sonte promovon albumin e saj të ri “Mindili”. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Rona Nishliu, sonte do ta promovojë albumin ... Read More

Këngëtarja e njohur publikon albumin me vajzën njëmuajshe, vëmendje merr ky detaj

22/04/2019

Këngëtarja e njohur publikon albumin me vajzën njëmuajshe, vëmendje merr ky detaj Read More

Rona Nishliu zbulon detaje nga koncerti për promovimin e albumit të ri

20/04/2019

Rona Nishliu ka përfunduar albumin e dytë të titulluar "Mindil". Prezantimi i albumit të këngëtares shqiptare do të bëhet me 24 prill në një koncert ... Read More

Qytetarët komentojnë albumin e Tunës, ja çfarë thonë

09/04/2019

Qytetarët këtë herë në rubrikën "VoxPop", kanë komentuar albumin e Tunës. Këngëtarja, Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuna”, i cili përmban shtatë ... Read More

Sa ju ka pëlqyer albumi i ri i Tunës? Flasin qytetarët

06/04/2019

Qytetarët këtë herë në rubrikën "VoxPop", kanë komentuar albumin e Tunës. Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuna”, i cili përmban shtatë këngë ... Read More

Kjo është kënga e dytë e S4MM nga albumi i ri

04/04/2019

S4MM, tash e një kohë ka paralajmëruar albumin e ri. Reperi nga Tetova, S4MM është duke punuar në albumin e ri dhe tashmë ka prezantuar ... Read More

The Weekend i bën diss Drake në këngën e re “Price on my head”

24/03/2019

Nav ka lansuar albumin e ri “Bad Habits” i cii menjëherë rrëmbeu vëmendjen e publikut. Aty ka bashkëpunime me Meek Mill, Young Thug, Gunna dhe ... Read More

A e dini se kënga e Tunës me Armendin është përpunim i këngës së vjetër?

21/03/2019

Tuna ka rikthyer në skenë artistin Armend Rexhepagiqi, në duetin për albumin ‘Fortuna’.E fansat mezi kanë pritur që të dëgjojnë këtë bashkëpunim me titullin ‘Harrova’, ... Read More