Tag: albumit

Pas zërave për ndarje, Loredana dhe Mozzik këndojnë bashkë në promovimin e albumit

14/09/2019

08:14 | 09/14/2019 Loredana mbrëmë festoi lansimin e albumit të ri. Loredana, për të bërë promovimin e albumit të ri, mblodhi në një vend kolegë, ... Read More

Dua Lipa kthehet në studio për të punuar rreth albumit të ri

23/04/2019

Dua Lipa po punon në mënyrë intensive. Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është në përgatitje të albumit të saj më të ri për të cilin po ... Read More

Rona Nishliu zbulon detaje nga koncerti për promovimin e albumit të ri

20/04/2019

Rona Nishliu ka përfunduar albumin e dytë të titulluar "Mindil". Prezantimi i albumit të këngëtares shqiptare do të bëhet me 24 prill në një koncert ... Read More

Rona Nishliu me album të ri, detaje nga koncerti

19/04/2019

Rona Nishliu ka dhënë detaje rreth albumit të ri dhe koncertit që e mban për të promovuar këtë album. Rona Nishliu ka qenë e ftuar ... Read More

Këto janë mendimet e qytetarëve për albumin e ri të Tunës

05/04/2019

Qytetarët kanë treguar se a po u pëlqejnë këngët e albumit të ri të Tunës. Tuna Sejdiu ka pak kohë që publikoi albumin “Fortuina”, i ... Read More

Tuna u dedikoi këngë grave viktima të dhunës

20/03/2019

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, ka publikuar së fundmi me klip të gjitha këngët e albumit të saj më të ri, “Fortuna”. Këto këngë janë ... Read More

Pemën që do ta mbjellë në Indonezi, Rita Ora ia dedikon gjyshërve

19/03/2019

Rita Ora po vazhdon me koncerte në shtetet aziatike në kuadër të promovimit të albumit “Phoenix”. Këngëtarja shqiptare tashmë ka lënë pas performancat në Singapore ... Read More

Tuna ishte kujdesur për detajet e videove, gjithë tekstin e këngës “Ti m’ke zemër” e kishte shkruar në fustan

19/03/2019

Tuna gjatë mbrëmjes së kaluar ka publikuar me video të gjitha këngët e albumit më të ri, “Fortuna”. Këngëtarja shkupjane si asnjëherë më parë deri ... Read More

Rita Ora tregon bashkëpunimet që i ëndërron

19/03/2019

Rita Ora po vazhdon të mbajë koncerte të ndryshme në kuadër të promovimit të albumit që e ka nxjerrë në shitje muaj më parë, “Phoenix”. ... Read More

Tuna publikon edhe tri videokëngët e fundit të albumit Fortuna – “Harrova”, “Dreqi e marrë” dhe “Nëse vdes e re”

18/03/2019

Altuna Sejdiu ka sjell edhe tri këngët e fundit të albumit më të ri të titulluar “Fortuna”. Gjatë ditës së sotme solli katër videot e ... Read More

Tuna thotë në videon e re se tash “Krejt mu kanë përzi”

18/03/2019

Duket se këngëtarja shkupjane nuk do të ndalet së publikuari të gjitha këngët e albumit “Fortuna”. Ajo gjatë ditës së sotme solli tre video këngët ... Read More

Offset shtyn lansimin e albumit të ri deri në vitin 2020

17/03/2019

Antari i Migos, reperi Offset, ka konfirmuar se ai do të shtyjë lansimin e albumit të ri. Pjesa e tretë e serisë nga Migos ,”Culture” ... Read More