Tag: algjerian

“Zemër” nga Dhurata Dora dhe Soolking publikohet në kanalin YouTube

19/04/2019

Projekti i ri i Dhurata Dorës në duet me reperin algjerian tashmë është publikuar edhe në YouTube. Dhurata Dora dhe Soolking kanë publikuar projektin e ... Read More

Man City arrin marrëveshje me Leicesterin, Mahrez gjatë 48 orëve të ardhshme kryen testet mjekësore

08/07/2018

Manchester City ka arritur marrëveshje me Leicester Cityn për transferimin e yllit algjerian, Riyad Mahrez, i cili pritet të arrij në Etihad brenda 48 orëve ... Read More

Roma futet në garë për Brahimin

17/05/2018

Yacine Brahimi mund të largohet nga Porto gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi algjerian ka pasur një vit jashtëzakonisht të mirë me Porton ku ndihmoi ... Read More