Tag: ambiente

Përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë/ Teuta sfidon Kukësin, Tirana “peshkon” Bylisin

26/06/2020

Kupa e Shqipërisë do të finalizohet më 2 Gusht. Shorti i hedhur sot në ambiente e FSHF-së përcaktoi dhe dy çiftet e fazës gjysmëfinale të ... Read More

Lëre vjeshtën të hyj në shtëpinë tënde

16/10/2019

I kemi thënë lamtumirë verës,ditëve të nxehta, tani është koha të krijojmë ambiente të këndshme dhe të ngrohta nëpër shtëpitë tona. Është e pabesueshme se ... Read More

Ushqimet në ambient të hapur, kërcënim për shëndetin

04/08/2018

4 August 2018 / 16:04 Ushqimet që shiten në ambiente të hapura në temperatura të larta shpesh-herë bëhen shkak për helmimin e qytetarëve. Të anketuar ... Read More