Tag: Andorrës

Shqipëri – Andorrë, vetëm 8 bileta të shitura për dy ditë

30/10/2019

14:31 | 10/30/2019 Shqipëria do të luajë kundër Andorrës ndeshjen e saj të parafundit të eliminatoreve të “Euros 2020”, por duket se për tifozët shqiptarë ... Read More

Formacionet zyrtare: Andorra vs Shqipëria

25/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Andorrës dhe Shqipërisë.Pas humbjes 0-2 në Loro Borici, Shqipëria do të kërkojë pikët e para në kualifikueset për ... Read More