Tag: anën

Ish-kryetari i Kllokotit ndalohet nga organet e sigurisë së Serbisë?

20/04/2019

Srecko Spasici, ish-kryetar i komunës së Kllokotit po mbahet në anën serbe në pikë kalimin kufitar ‘Dheu i Bardhë’, nga organet e sigurisë së Serbisë. ... Read More

Justin Bieber bëhet romantik, kështu e befasoi partneren

08/04/2019

Justin Bieber ka treguar anën e tij romantike. Justin Bieber është fotografuar në një dyqan me një buqetë lulesh në duar, shkruan lajmi.net. Këngëtari as ... Read More

Bebe Rexha zbulon anën e errët të industrisë së muzikës

06/04/2019

Bebe Rexha ka folur për anën e errët të industrisë së muzikës, e cila e la atë në ankth e depresion pasi incizoi këngën e ... Read More

Rihanna godet me të brendshme, është bërë një bukuroshe trashaluqe

29/03/2019

Rihanna ka treguar anën e saj seksi në një këmishë dhe të brendshme “Savage x Fenty”Pa dyshim ajo është njëra prej top yjeve muzikorë, derisa ... Read More

Ambasadorja e Kroacisë: Kosova nuk është e vetmja që i vihen kritere nga BE-ja

26/03/2019

BE-ja është në anën tuaj, por përmbushni reformat, po i ‘mbytë’ të rinjtë dhe ekonominë e Kosovës. Ambasadorja e Kroacisë në Kosovë, Marija Kapitanoviq, theksoi ... Read More

“Bëmë paraqitje fantastike, jemi të dëshpëruar”

21/03/2019

Arbër Zeneli, anësori i Kosovës, në njërën anën është shprehur i lumtur për paraqitjen në stadiumin “Fadil Vokrri” kundër Danimarkës, por në anën tjetër është ... Read More

Rita Ora shfaq anën e bukur në fillim të turneut në Tokio

14/03/2019

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka treguar anën e saj të bukur në fillim të turneut të ri botëror. Ajo filloi turneun e ri botëror “Phoenix ... Read More

Copa gjigante e gurit rrokulliset poshtë kodrës, ndalet vetëm pak centimetra larg veturës – pasagjerët i shpëtojnë vdekjes “për një fije floku” (Video)

21/02/2019

Se fati duhet të jetë në anën e juaj për çdo sekondë të jetës e dëshmon më së miri videoja e publikuar më poshtë, ku ... Read More

Yll Limani thotë se është i lumtur, nuk konfirmon se është në lidhje

10/02/2019

Yll Limani ka folur për anën e tij sentimentale. Këngëtari i njohur shqiptar ka qenë i ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ku ka folur ... Read More

Dimitrov: Mbështetësit e Marrëveshjes janë në anën e vërtetë të historisë

24/01/2019

24 Janar 2019 / 14:12 Mbështetësit e marrëveshjes për emrin me Greqinë janë në anën e vërtetë të historisë dhe do të vjen koha kur ... Read More

Eliza Dushku thyen heshtjen, flet rreth ngacmimit seksual që i solli miliona dollarë si dëmshpërblim

20/12/2018

Eliza Dushku ka treguar anën e saj të historisë, më pak se një javë pasi u zbulua se aktorja mori një dëmshpërblim nga CBS për ... Read More

Fluturakja kineze e nisur për në anën e errët të Hënës, ka hyrë në orbitë lunare pas 110 orëve udhëtim (Foto)

14/12/2018

Misioni kinez për në anën e errët të Hënës, ka shënuar sukses, pasi ndodhet në një hapësirë të qëndrueshme të orbitës lunar. Udhëtimi prej 850 ... Read More