Tag: anësor

Tagliafico arrin marrëveshje me Ajax, ‘nervozon’ Arsenalin dhe Atleticon

03/05/2019

17:21 | 3 Maj 2019 17:21 | 3 Maj 2019 Mbrojtësi anësor i Ajax Amsterdam, Nicolas Tagliafico duket se ka vendosur për të ardhmen e ... Read More

Pija për lehtësim të tretjes

09/04/2019

Përveç faktit që fryrja dhe efekti i saj anësor mund të jenë të padëshirueshme kur jemi në shoqëri, ajo gjithashtu shkakton ngërçe në lukth. Përveç ... Read More

Mbrojtësi i Man Unitedit: Ishim të tmerrshëm, patëm fat që fituam

30/03/2019

Mbrojtësi anësor i Manchester Unitedit, Luke Shaw, ishte i zhgënjyer me veten dhe skuadrën e tij, përkundër që siguruan fitore.Manchester Unitedi arriti ta fitojë me ... Read More

PSV synon të thyejë rekordin e klubit me shitjen e Bergwijn

27/01/2019

PSV Eindhoven synon të thyejë një rekordin e klubit me shitjen e sulmuesit anësor, Steven Bergwijn. Bergwijn ka befasuar të gjithë me nivelin e lartë ... Read More

Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për belgun

14/01/2019

Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Carrasco ka luftuar për t’u përshtatur me jetën në ... Read More

Barcelona hyn në garë për Lozanon

13/01/2019

Barcelona është e gatshme të hyjë në betejën për sulmuesin anësor të PSV Eindhoven, Hirving ‘Chucky’ Lozano. Napoli ka ndjekur Lozanon për disa javë dhe ... Read More

Bellamy: Sterling mund të shënojë 30-40 gola në sezon

02/11/2018

Craig Bellamy ka përkrahur sulmuesin anësor të Manchester Cityt, Raheem Sterling, i cili sipas tij mund të shënojë 30-40 gola në sezon në të ardhmen. ... Read More

Interi kthen interesimin për Malcomin

19/10/2018

Interi ka kthyer shikimet kah sulmuesi anësor i Barcelonës, Malcom. Malcom u transferua në verë nga Bordeaux te Barcelona për një shifër prej 40 milionë ... Read More

Mentor Mazrekaj nënshkruan për Ferizajn

06/09/2018

Mentor Mazrekaj nuk është më futbollist i lirë. Sulmuesi anësor ka arritur marrëveshje me klubin e rikthyer në elitën e futbollit kosovar, Ferizaj. Lajmi është ... Read More

Gerrard lavdëron Grezdën: Lojtar i shkëlqyer, tifozët do ta duan shumë

30/08/2018

Steven Gerrard ka thurë elozhe për sulmuesin anësor shqiptar, Eros Grezda. Djaloshi me prejardhje nga Gjakova është afër mbylljes së transferimit të tij nga skuadra ... Read More

Mediat skoceze e shohin si të kryer transferimin e Eros Grezdës te Rangers

27/08/2018

Sulmuesi anësor i Osjekut dhe Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, pritet të vihet nën urdhrat e Steven Gerrard. Rangers po punojnë që të nënshkruajnë për 3 ... Read More

Draxler largohet nga PSG, drejt rikthimit në Bundesliga

25/08/2018

Julian Draxler po i kalon ditët e tij të fundit si futbollist i Paris Saint Germain. Sulmuesi anësor gjerman nuk është në planet e trajnerit ... Read More