Tag: anësor

Tagliafico arrin marrëveshje me Ajax, ‘nervozon’ Arsenalin dhe Atleticon

03/05/2019

17:21 | 3 Maj 2019 17:21 | 3 Maj 2019 Mbrojtësi anësor i Ajax Amsterdam, Nicolas Tagliafico duket se ka vendosur për të ardhmen e ... Read More

Pija për lehtësim të tretjes

09/04/2019

Përveç faktit që fryrja dhe efekti i saj anësor mund të jenë të padëshirueshme kur jemi në shoqëri, ajo gjithashtu shkakton ngërçe në lukth. Përveç ... Read More

Mbrojtësi i Man Unitedit: Ishim të tmerrshëm, patëm fat që fituam

30/03/2019

Mbrojtësi anësor i Manchester Unitedit, Luke Shaw, ishte i zhgënjyer me veten dhe skuadrën e tij, përkundër që siguruan fitore.Manchester Unitedi arriti ta fitojë me ... Read More

PSV synon të thyejë rekordin e klubit me shitjen e Bergwijn

27/01/2019

PSV Eindhoven synon të thyejë një rekordin e klubit me shitjen e sulmuesit anësor, Steven Bergwijn. Bergwijn ka befasuar të gjithë me nivelin e lartë ... Read More

Gruaja e Carrascos zbulon interesimin e Unitedit për belgun

14/01/2019

Sulmuesi anësor belg, Yannick Carrasco ka përfunduar në radarin e skuadrës së madhe angleze, Manchester Unitedit. Carrasco ka luftuar për t’u përshtatur me jetën në ... Read More

Barcelona hyn në garë për Lozanon

13/01/2019

Barcelona është e gatshme të hyjë në betejën për sulmuesin anësor të PSV Eindhoven, Hirving ‘Chucky’ Lozano. Napoli ka ndjekur Lozanon për disa javë dhe ... Read More