Tag: anësorin

Interi dhe Juventusi luftojnë për Chiesan

20/03/2019

Interi dhe Juventusi besohet se janë në luftë të ashpër për të nënshkruar me anësorin e Fiorentinas, Federico Chiesa. Sipas La Gazzetta dello Sport, Juventusi ... Read More

PSG dhe Manchester United në garë për Douglas Costan

19/03/2019

Paris Saint-Germain është në garë me Manchester Unitedin,për anësorin sulmues të Juventusit, Douglas Costa. Braziliani ka hasur në vështirësi këtë vit pasi që ka pasur ... Read More

Tottenham nuk dorëzohet për Ivan Perisicin

12/02/2019

Tottenham Hotspur thuhet se do të nisë një sulm në verë për anësorin e Interit, Ivan Perisic. Sipas Tuttosport, shefi i Tottenhamit, Mauricio Pochettino e ... Read More

Juventusi ofron 45 milionë per Marcelon?

02/02/2019

Juventusi do të ofrojë 45 milionë euro për anësorin e Real Madridit, Marcelon. Tuttosport shkruan se oferta tashmë ka shkuar në drejtim të Real Madridit ... Read More

Interi lë në stol Perisicin ndaj Torinos, vazhdojnë bisedimet me Arsenalin

27/01/2019

Në Itali janë rritur raportimet se Interi mund ta lë në stol anësorin Ivan Perisic për ndeshjen ndaj Torinos. Kjo për shkak se bisedimet me ... Read More

Interi vë në shitje Perisicin, alarmohen Atletico Madrid dhe Manchester United

23/01/2019

Interi besohet se ka vënë në shitje qysh për këtë afat kalimtar anësorin kroat, Ivan Perisic. Corriere dello Sport shkruan se Interi pas një takimi ... Read More

Salihamidzic konfirmon: Jemi të interesuar për shërbimet e Callum Hudson-Odoit

10/01/2019

Drejtori i Bayern Munichut, Hasan Salihamidzic pranon se me të vërtetë duan të nënshkruajnë me anësorin e Chelseat, Callum Hudson-Odoi. Bavarezët raportohet se tashmë kanë ... Read More

Junior Firpo shfaqet si objektiv i Real Madridit

27/12/2018

Real Madridi ka identifikuar anësorin e krahut të majtë të Real Betisit, Junior Firpon si objektivin e tyre për afatin kalimtar të verës. Mbrojtësi i ... Read More

Arsenali favorit për transferimin e Pepes

17/12/2018

Klubi anglez, Arsenali është favorit për të nënshkruar me anësorin sulmues të skaudrës franceze, Lille, Nicolas Pepe. Topçinjtë pritet të angazhohen në tregun e transferimit ... Read More

Liverpooli gati ofertën drejt Barcelonës për Dembelen

14/11/2018

Barcelona është duke menduar seriozisht që ta shes anësorin francez Ousmane Dembelen, i cili nuk po e gjen vetën në futbollin spanjoll. Liverpool janë gati ... Read More

Zyrtare: Milani nënshkruan me Laxaltin

17/08/2018

Milani ka nënshkruar zyrtarisht me anësorin uruguaian të krahut të majtë, Diego Laxalt. Ylli uruguain edhe zyrtarisht është regjistruar si lojtar i Milanit. Transferimi i ... Read More

Abidal: Malcolm e ka profilin e Barcës

28/07/2018

Eric Abidal ka folur për kënaqësinë e tij që Barcelona ka nënshkruar me anësorin Malcolm. Malcolm erdhi në mënyrë befasuese te Barcelona nga Bordeaux, pasi ... Read More