Tag: angazhimeve

Lyrical Son shijon pushimet pranë bashkëshortes

15/06/2019

15:44 | 06/15/2019 Lyrical Son pas shumë angazhimeve ka gjetur kohë për pak pushime. Lyrical Son, përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka ... Read More

Këto janë 6 shtetet ku Shqipëria është e angazhuar ushtarakisht

06/05/2019

Në kuadër të angazhimeve politike të Republikës së Shqipërisë në luftë kundër terrorizmit, Forcat e Armatosura janë angazhuar dhe marrin pjesë aktive në operacione ndërkombëtare, ... Read More

Në këtë vend po i kalojnë pushimet Albatrit Muqiqi me bashkëshorten

29/04/2019

Albatrit Muqiqi ka gjetur pak kohë për të shkuar në pushime me bashkëshorten. Përkundër angazhimeve të shumta, këngëtari Albatrit Muqiqi ka gjetur kohë për pushime, ... Read More

Rita mungon në ceremoninë e ‘Brit Awards’, u uron fat të gjithëve me imazhe nga viti i kaluar

20/02/2019

Rita Ora nuk është e pranishme në ceremoninë e sivjetme të ‘Brit Awards’ për shkak të angazhimeve tjera në karrierën e saj. Këngëtarja shqiptare me ... Read More

Era Istrefi shijon kohën me Reneen në Prishtinë

17/01/2019

Era Istrefi po qëndron në vendlindje pas përfundimit të angazhimeve muzikore. Bukuroshja shqiptare ka qëndruar së fundmi gjatë në Evropë ku ka përfunduar disa krijime ... Read More

Inspektorët pezullojnë punimet në mbi 30 vendpunishte ndërtimtarie

03/11/2018

Në vazhdën e angazhimeve dhe masave të ndërmarra për rritjen e sigurisë dhe shëndetit në punë, Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), përmes Inspektoratit të ... Read More

Institucionet komunale të Malishevës furnizohen me kontejner

30/10/2018

Në kuadër të angazhimeve për mirëmbajtjen e pastërtisë në qytetin e Malishevës, sot Drejtoria për Shërbime Publike, ka realizuar projektin e furnizimit me kontejner për ... Read More

Genta Ismajli ngacmohet nga një shaka e Seven Saraqit gjatë pushimeve

31/08/2018

Këngëtarja Genta Ismajli pas angazhimeve të shumta gjatë verës, ka gjetur më në fund kohë edhe për pak pushime. Së fundmi, ajo bëri të ditur ... Read More

Të shtëna në ahengje, konfiskohen tri armë në Mitrovicë

13/08/2018

Në vazhdën e angazhimeve të vazhdueshme në parandalimin e të shtënave në ahengje Policia në Rajonin e Mitrovicës, po ndërmerr të gjitha masat e nevojshme ... Read More

Të tjera poza me bikini të Yllka Kuqit

16/07/2018

Krahas projekteve të reja muzikore dhe angazhimeve në koncerte të ndryshme, Yllka Kuqi ka gjetur kohë për të pushuar. Këngëtarja i ka ndarë disa fotografi ... Read More