Tag: Angelina

Angelina Jolie heq zyrtarisht mbiemrin Pitt

16/04/2019

Emri ligjor i Angelina Jolie dhe ai i skenës tani e tutje janë një. 43-vjeçarja ka larguar mbiemrin “Pitt” teksa po divorcohet nga bashkëshorti Brad ... Read More

Harron Brad Pittin, Angelina Jolie në lidhje me aktorin e njohur?

08/04/2019

Në Internet po qarkullojnë thashetheme se Angelina Jolie ka nisur lidhjen me aktorin e njohur. Raportohet se Angelina Jolie dhe Colin Farrell po takohen fshehurazi, ... Read More

‘Lufta’ ka mbaruar, Brad dhe Angelina marrin një vendim rreth kujdestarisë së fëmijëve

05/04/2019

‘Lufta’ ka mbaruar, Brad dhe Angelina marrin një vendim rreth kujdestarisë së fëmijëve Gjërat më në fund po qetësohen. Kanë kaluar katër muaj që kur ... Read More

Angelina Jolie nuk përjashton mundësinë e futjes në politikë

04/04/2019

Angelina Jolie edhe mund të kandidojë për presidente. Aktorja Angelina Jolie aktualisht nuk e ka në plan ti futet politikës, mirëpo këtë nuk e përjashton ... Read More

Angelina Jolie viziton refugjatët Rohingya në Bangladesh

06/02/2019

Aktorja hollivudiane, Angelina Jolie, ka qëndruar për vizitë në Bangladesh në rolin e të dërguarës së posaçme të OKB-së për refugjatët – bën të ditur ... Read More

Angelina dhe Pitt takohen fshehurazi në Los Angeles

01/02/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt u takuan dy herë javën e fundit në mënyrë që të finalizonin detajet rreth kujdestarisë së fëmijëve të tyre pas ... Read More

Lady Gaga dhe Angelina Jolie konkurrojnë për rolin e Kleopatrës

13/01/2019

Lady Gaga dhe Angelina Jolie janë përfshirë në një garë për rolin e Kleopatrës. Dy yjet e njohura konkurrojnë për një prej roleve më të ... Read More

Edhe pse janë marrë vesh rreth kujdestarisë së fëmijëve, Jolie ia ndalon Pittit të takohet me ata

09/01/2019

Angelina Jolie dhe Brad Pitt tashmë ka kohë që janë shkurorëzuar edhe përmes proceseve gjyqësore. Megjithëse janë marrë vesh edhe sa i përket kujdestarisë së ... Read More

Angelina Jolie mendon ta braktisë aktrimin, dhe të përqendrohet në politikë

28/12/2018

Aktorja Angelina Jolie është një prej femrave më të adhuruara në gjithë botën. Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin BBC Today, ku ... Read More

Angelina Jolie në lidhje me Jared Leton

24/12/2018

Angelina Joliet ia kanë gjetur një të dashur të ri mediat e huaja. Edhe pse shkurorëzimi nga ish-bashkëshorti, Brad Pitt nuk ka përfunduar akoma, aktorja ... Read More

Angelina Jolie: Dhuna seksuale prek të dy gjinitë

06/12/2018

Angelina Jolie ditë më parë edhe zyrtarisht ka fituar të drejtën mbi kujdestarin e fëmijëve pas shkurorëzimit nga bashkëshorti, Bra Pitt. Aktorja hollivudiane është tejet ... Read More

Pas një beteje të gjatë, Angelina Jolie dhe Brad Pitt më në fund arrijnë marrëveshjen për kujdestarinë e fëmijëve

01/12/2018

Ish-çifti i famshëm i Hollywoodit, Angelina Jolie dhe Brad Pitt më në fund kanë arritur një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre. Lajmin për ... Read More