Tag: anglisht

Gati për tregun e huaj, Samanta publikon në versionin anglisht këngën “Vonë”

22/06/2019

12:59 | 06/22/2019 Samanta Karavella ka publikuar në versionin anglisht një nga projektet e saj. Samanta Karavella sapo ka publikuar këngën “My Heart’s Song, të ... Read More

Vetëm një ekip ka arritur t’i mposht të gjithë finalistët e Evropës këtë sezon

10/05/2019

9:22 | 10 Maj 2019 09:22 | 10 Maj 2019 Evropa flet anglisht këtë sezon. Pas finales së Ligës së Kampionëve me dy skuadra angleze, ... Read More

Roma i ndalon lojtarët të fotografohen me Drake

16/04/2019

Faqja e Romës në Anglisht tashmë njihet për postimet qesharake. “AS Roma English’ ka bërë një tjetër postim qesharak tash së fundmi. Sipas postimit në ... Read More

Agjërimi 16/8: Çfarë është, cilat janë efektet shëndetësore dhe si ta praktikoni

10/01/2019

Agjërimi me intervale të çrregullta (anglisht: intermittent fasting) është metodë efektive e agjërimit e cila edhe shkencërisht është dëshmuar se ka shumë efekte shëndetësore, duke ... Read More