Tag: Antoine

Barcelona vendos Antoine Griezmann në merkato dhe do ta shesë këtë verë

22/03/2020

Barcelona e ka hedhur në treg Antoine Griezmann dhe do të përpiqet ta shesë këtë verë. Vetëm disa muaj më parë, në fund të vitit, ... Read More

Zëvendësuesi ideal për Griezmann?  Simeone ka një përgjigje interesante

17/05/2019

18:30 | 05/17/2019 Ylli francez, Antoine Griezmann, më herët gjatë kësaj jave ka dhënë lajmin e hidhur për Atletico Madrid se do të largohet në ... Read More

‘Griezmann bëri lojëra me Barcën, tifozët nuk e duan më’

13/04/2019

Transferimi i Antoine Griezmann tek skuadra e Barcelonës është akoma një pikëpyetje. Verën e kaluar ishte përfolur për një transferim të mundshëm të francezit në ... Read More

Ylli i futbollit bëhet baba për herë të dytë 

09/04/2019

Futbollisti i njohur është bërë sërish baba. Futbollisti i njohur i “Atletico Madrid”, Antoine Griezmann, është bërë baba për herë të dytë pasi bashkëshortja e ... Read More

Griezmann zgjedh 11-shen ideale, nuk ka vend për CR7

06/04/2019

Antoine Grizemann ka publikuar formacionin e tij ideal. Cristiano Ronaldo mund të cilësohet futbollisti më i mirë në histori të futbollit, me pesë Topa të ... Read More

Presidenti i Atletico flet për transferimin e Griezmann tek Barca

01/04/2019

Ditëve të fundit janë rritur zërat për një kalim të mundshëm të Antoine Griezmann tek Barcelona. Këto zëra i kanë mbërritur në vesh edhe presidentit ... Read More

Chelsea shpreson në mëshirën e Hazardit

27/03/2019

Drejtuesit e Chelseat shpresojnë se Eden Hazardi do t’i ndjekë hapat e Antoine Griezmannit dhe do ta rinovojë kontratën me klubit për shkak të mëshirës ... Read More

Griezmann: E dua Atleticon, bashkëlojtarët e mi dhe Simeonen

21/03/2019

Antoine Griezmann e ka shprehur dashurinë e tij për Atletico Madridin, bashkëlojtarët e tij dhe trajnerin Diego Simeone, në një dokumentar për karrierën e tij ... Read More

Motra e Griezmannit reagon ndaj lajmeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico

21/03/2019

Maud, motra dhe përfaqësuesja e Antoine Griezmann, ka reaguar ashpër ndaj thashethemeve se vëllai i saj do të largohet nga Atletico Madridi gjatë verës, duke ... Read More

Griezmann është prioritet i PSG-së në rast të shitjes së Neymar ose Mbappe

19/03/2019

Antoine Griezmann ka qenë vazhdimisht shënjestër e klubeve të pasura evropiane, ndërsa nuk ka dyshim se në afatin e ardhshëm kalimtar do të nisen ofertat ... Read More

Griezmann: Juve ishte superior në çdo aspekt

12/03/2019

Antoine Griezmann ka pranuar se Juentusi ishte superior ndaj Atletico Madridit në çdo aspekt, në ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve. ... Read More