Tag: anuloi

“Titanik”, Janakievskit i shfuqizohet arresti shtëpiak

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T14:33:49+02:00 Gjykata Penale para dhjetë ditëve anuloi arrestin shtëpiak për ish-ministrin e Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakieski, për rastin Titanik, që ka të bëjë ... Read More

Presidencialet, anulohet takimi Zaev-Sela

20/02/2019

20 Shkurt 2019 / 14:47 Kreu i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela anuloi takimin me kryeministrin Zoran Zaev për gjetjen e gjuhës së përbashkët për ... Read More

Greqi, sot pritet ratifikimi i Marrëveshjes së Prespës

25/01/2019

25 Janar 2019 / 7:42 Kuvendi i Greqisë dje anuloi për sot në ora 14:30 votimin e Marrëveshjes së Prespës. Nga kabineti i kryetarit të ... Read More

Rusia ndalon transmetimin e filmit hollivudian “Hunter Killer” në 850 kinema

01/11/2018

Ministria e Kulturës në Rusi anuloi sot prezantimin e filmit “Hunter Killer” të Hollywoodit – film në të cilin tregohet se si ushtarët amerikanë shpëtuan ... Read More

Mozzik i rikthehet publikut me koncerte gjatë muajit janar

26/10/2018

Ai u largua nga labeli i mirënjohur shqiptar, “On Record” dhe më pas anuloi të gjitha koncertet. Këngëtari më pas themeloi labelin e tij që ... Read More

Dështon shpallja publike për mbështetje financiare të kompanive ajrore.

17/10/2018

17 Tetor 2018 / 13:46 Ministri i Transportit dhe Lidhjeve sërish e anuloi shpalljen publike për mbështetje financiare të kompanive ajrore që u publikua më ... Read More

Anuloi dasmën, braktisi të fejuarin dhe u prish me miqtë – kanadezja ishte e pakënaqur që dasmorët nuk i falën nga 1.500 dollarë

28/08/2018

Një vajzë nga Kanadaja është bërë e njohur në mbarë botën, pasi që anuloi dasmën për një arsye krejtësisht bizare. E identifikuar në internet si ... Read More

“Tanku”, shtyhet për më 29 gusht gjyqi ndaj Jankulloskës

29/06/2018

29 June 2018 / 12:39 Gjykatësja e Gjykatës Penale në Shkup, Dobrilla Kacarska anuloi seancën e sotme gjyqësore kundër Gordana Jankulloskës, e cila po gjykohet ... Read More