Tag: Anxhela

Anxhela Peristeri i bën thirrje qeverisë: Me muzikë mbaj familjen, duhet gjetur një zgjidhje

23/07/2020

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka reaguar në lidhje me masën e ndërmarrë së fundmi nga qeveria, ku ndalohet hapja e klubeve të natës, lounge bareve dhe ... Read More

I ati i Klajdi Harunit nxjerr zbuluar lidhje e të birit me Anxhela Peristerin: Një herë fatura e telefonit shkoi  320 mijë lekë

18/03/2020

Këngëtarët e njohur Klajdi Haruni dhe Anxhela Peristeri gjatë një lidhje live me emisionin “Ftesë në 5”, treguan se si po kalojnë gjatë këtyre ditëve ... Read More

Anxhela Peristeri e kishte menduar moshën 28 vjeçare si ideale për t’u martuar

01/05/2019

Anxhela Peristeri e kishte menduar moshën 28 vjeçare si ideale për t’u martuar Anxhela Peristeri nuk është martuar akoma, por e kishte menduar moshën 28 ... Read More

“Maraz”, thotë Anxhela Peristeri në projektin e ri

26/04/2019

Anxhela Peristeri sapo ka lansuar projektin e saj të ri. Anxhela Peristeri ka publikuar projektin e ri me titull “Maraz”, të cilin e solli të ... Read More

Pas “Muza ime”, ky është projekti i ri i Anxhela Peristerit

20/04/2019

Anxhela Peristeri ka paralajmëruar këngën e re. Pas projektit “Muza ime”, në bashkëpunim me Mateus Frrokun, Anxhela po përgatit këngën e re, shkruan lajmi.net. Kjo ... Read More

I këndoi në dasmë, dhëndri i kërkon martesë këngëtares shqiptare

07/04/2019

Anxhela Peristeri ka rrëfyer historinë interesante që i kishte ndodhur në një dasmë. Anxhela Peristeri ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Thumb”, ... Read More

E lidhur me Mateus Frrokun? Flet për herë të parë këngëtarja shqiptare

05/04/2019

Së fundmi, Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku publikuan këngën e re "Muza ime". Dyshja ishin aq të afërt në klip saqë të gjithë po flisnin ... Read More