Tag: Arbana

Arbana Osmani surprizohet nga babai/ “Jam i lumtur që je shndërruar në një model”

28/06/2020

Mbrëmjen e djeshme në punatën e fundit të “Dua të të bej të lumtur” e surprizuara ka qenë moderatorja, Arbana Osmani. Këtë herë stafi i ... Read More

Xhemi Shehu i zbulon barkun e rrumbullakosur Arbanës

25/06/2020

Ishte vetë prezantuesja Arbana Osmani ajo që zbuloi lajmin se ishte në pritje të ëmbël. Për ditëlindjen e saj dhe të parnerit, Eduart Grishaj ajo ... Read More

Arbana Osmani shtatzënë/ Moderatorja zbulon lajmin në ditën e lindjes së saj dhe Eduartit

07/05/2020

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen në një ditë. Çifti ka zgjedhur këtë ditë që të bëj publik lajmin se së ... Read More

‘’Sa xheloze të ka bërë karantina ty dhe ca të tjerë’’, Arbana thumbon Aulona Mustën

14/04/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani postoi një foto në rrjetin e saj social ‘Instagram’, ku shfaqej në ashensor, teksa pyeste ndjekësit se çfarë ... Read More

Arbana Osmani në pritje të ëmbël? Ja fotoja që ngriti dyshimet, reagon moderatorja

08/03/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani në puntatën e kaluar të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, u shfaq një fund të ngushtë, ... Read More

Arbana Osmanit i soset durimi, shprehet hapur për Eduard Grishajn

28/01/2020

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj, kanë vizituar muzeun “Krakowa”, duke ndarë mjaft detaje të dhimbshme nga keqtrajtimi i hebrenjve në kampet naziste. Ndërsa, ... Read More

Foto/ Arbana Osmani shtatzënë? Xhemi zbulon të vërtetën

14/01/2020

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu na kanë vërtetuar se miqësia e tyre nuk është vetëm brenda kornizave të ekranit por edhe jashtë tij, pasi shpesh ... Read More

U tha se u nda nga bashkëshorti dhe filloi lidhje me regjisorin e emisionit të saj, Arbana Osmani thumbon mediat për spekulimet

10/03/2019

Emri i Arbana Osmanit ka javë prej kur është kryetemë në portale. U nis së pari me raportimet për ndarjen nga bashkëshorti e më pas, ... Read More

Arbana Osmani nuk jeton më me bashkëshortin

13/01/2019

Po forcohen vazhdimisht pohimet se Arbana Osmani dhe bashkëshorti i saj janë të ndarë tashmë. Lidhja 16 vjeçare e dashurisë mes Arbana Osmanit dhe bashkëshortit ... Read More