Tag: Arbana

Arbana dhe Dielli shkojnë në shtëpi, ja si duket moderatorja dy ditë pas lindjes

21/10/2020

Dy ditë më parë Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e dha partneri i moderatores, regjisori i njohur Eduart ... Read More

“Një Diell i vogël na shndriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

“Një Diell i vogël na shndrriti sot”, Albana publikon foton e parë me të birin

19/10/2020

Moderatorja e dashur nga publiku, Arbana Osmani, sot është bërë nënë për herë të dytë, sërish me një djalë të cilin e kanë quajtur Diell. ... Read More

Bëhen prindër Arbana dhe Edi

19/10/2020

Arbana dhe Edi bëhen prindër. Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori ... Read More

“Lindi dielli”, pritjes së ëmbël i vjen fundi, vjen në jetë djali i Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj

19/10/2020

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani dhe regjizori Eduart Grishaj janë bërë prindër të një djali. Lajmin e bëri me dije vetë Grishaj me ... Read More

‘Po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind’, Arbana Osmani i kthehet Xhemit: Kot nuk thonë, je…

11/10/2020

Moderatorja Arbana Osmani po e shijon shume kete periudhe te pritjes së ëmbël. Ajo do të bëhet së shpejti nënë për herë të dytë, por ... Read More

Arbana fotografohet me bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

28/09/2020

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Për të ... Read More

Në javët e fundit të shtatzanisë, Arbana Osmani ndan detajet: Tek fëmija i dytë…

24/09/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë së saj. Si gjithnjë hermetike për jetën private, moderatorja na ka zbuluar pak nga imazhi i ... Read More

FOTO/ Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzënisë, ja si duket moderatorja e njohur

30/08/2020

Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë. Por për të gjithë ... Read More

Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzanisë/ Prezantuesja sheh barkun, por bën batuta me gjoksin

27/08/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe duket se ajo vijon të shijojë ditët e verës, ndonëse larg bregdetit. Nga rrjetet sociale ... Read More

Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit i zbulojnë menjëherë “sekretin”

05/08/2020

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzaninë, ku do të sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Moderatorja duket se shumicën e ... Read More

Nga vendi i dasmës tek emri i bebushit, Eduart Grishaj i tha të gjitha

22/07/2020

Regjisori Eduart Grishaj do të bëhet baba për herë të parë me partneren Arbana Osmani, ndërsa çifti është në pritje të një djali. Megjithatë, çifti ... Read More