Tag: Ardian

Mjeku shqiptar në Gjermani tregon se kur do të jetë fundi i Koronavirusit

06/06/2020

Mjeku shqiptar internist kardiolog në Berlin, Ardian Mustafai, i cili njëherit është edhe nënkryetar i Shoqatës së Mjekëve Shqiptarë në Gjermani, në një intervistë për ... Read More

Torino nis negociatat, një tjetër lojtar i Shqipërisë drejt Serie A

29/04/2020

Një tjetër futbollist shqiptar, duket se është drejt kalimit në serinë A. Ardian Ismajli, një nga lojtarët më të mirë te Hajduku i Splitit në ... Read More

Ardian Bujupi ‘tmerron’ ndjekësit në Instagram, shfaqet me kokë të gjakosur 

15/05/2019

19:15 | 15 Maj 2019 19:15 | 15 Maj 2019 Ardian Bujupi shfaqet i gjakosur në Instagram. Këngëtari Ardian Bujupi i ka ‘tmerruar’ ndjekësit e ... Read More

1.5 milion euro për dy projekte të rëndësishme për Komunën e Gjakovës

15/05/2019

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi dhe kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, nënshkruan sot dy memorandume bashkëpunimi për mbështetje financiare për ... Read More

Ardian Kelmendi, i mbijetuari masakrës në Qyshk, tregon si i shpëtoi vdekjes (Video)

12/05/2019

Ardian Kelmendi, i mbijetuar nga masakra e Qyshkut, për emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini, ka rrëfyer momentet e tmerrit kur forcat serbe ... Read More

Ardian Kelmendi, i mbijetuar nga masakra e Qyshkut, rrëfen tmerrin si serbët tentuan ta djegin për së gjalli (Video)

11/05/2019

Ardian Kelmendi, i mbijetuar nga masakra e Qyshkut, për emisionin “Personale” me Krenare Vokshi-Shala në RTV Dukagjini, ka rrëfyer momentet e tmerrit kur kishin shkuar ... Read More

Sot i jepet lamtumira bashkatdhetari nga Zvicra që humbi jetën në vendin e punës

30/04/2019

Sot i jepet lamtumira e fundit bashkatdhetarit, Ardian Zeqiri, i njohur si heroi i punës, i cili tre ditë me parë ka humbur jetën tragjikisht ... Read More

​Fort Dodge dhuron pajisje sportive për shkollat e Gjakovës

26/04/2019

Kryetari i Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini, sot ka pritur në takim një delegacion nga Fort Dodge, qytet me të cilin Gjakova është e binjakëzuar ... Read More

Ardian Bujupi publikon bashkëpunimin me Fero47

26/04/2019

Ardian Bujupi e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor i cili është bashkëpunim. Këngëtari shqiptar Ardian Bujupi e ka lansuar në Youtube ... Read More

Ismajli në formacionin e javës në Kroaci

02/04/2019

Ardian Ismajli është shndërruar në lider tek ekipi i Hajduk Splitit në Kroaci. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, vijon të bëjë paraqitje të shkëlqyera me ekipin ... Read More

I fiksuar pas veturave, kjo është ‘bisha’ e re që ka blerë Adrian Bujupi

29/03/2019

Ardian Bujupi ka blerë një veturë të re luksoze.Ardian Bujupi përmes rrjeteve sociale ka prezantuar veturën e tij të re. Këngëtari duket se i ka ... Read More

Mbahet konferencë për sfidat dhe të arriturat e gruas shqiptare

29/03/2019

Sot në Gjakovë nën patronatin e kryetarit të kësaj komune, Ardian Gjini, dhe me përkrahjen e zyrës së UN Women në Prishtinë dhe Ministrisë së ... Read More